Динамо реалізувало два пенальті і обіграло Чорноморець (відео)

03.12.2018 19:29
Київське Динамо в домашньому поєдинку 17-го туру української Прем'єр-ліги взяло верх над одеським Чорноморцем

Динамівці отримали додатковий день для відпочинку після поєдинку з Астаною. Проте, в порівнянні з грою проти казахів Олександр Хацкевич зробив лише одну зміну - місце дискваліфікованого Кадара зайняв Шабанов. В іншому матчі понеділка Олександрія мінімально обіграла Ворсклу, Так що киянам не можна було втрачати очки, якщо вони хотіли піти на зимову перерву другими в таблиці. Зустріч почалася в спокійному темпі, а перший небезпечний момент створив Чорноморець, коли на 12-й хвилині Бойко відбив неприємний удар Коваля з меж штрафного. Ближче до середини першої половини динамівці збільшили темп і після серії атак домоглися свого. Трубочкин зірвав вихід Шапаренко один на один, і арбітр справедливо призначив пенальті. «Вирок» ударом в правий кут реалізував Циганков. https://www.youtube.com/watch?v=S5rpTU1Yqlk До кінця тайму небезпечних моментів не виникало, а ініціативою продовжували володіти біло-сині. Були неточні постріли Шабанова і Циганкова, кілька хороших прострілів виконали моряки. Бесєдін повернувся і забив Після перерви підопічні Ангела Червенкова виглядали живіше, стали частіше пробивати по воротах. Моряки поступово нарощували темп і це могло погано закінчитися для Динамо. Однак киянам вдалося забити такий потрібний другий гол. Циганков пробив з-за меж штрафного, а Грачов заблокував удар рукою. На цей раз пенальті реалізував вийшов на заміну Бесєдін. Для повернувся в стрій форварда це перший гол в нинішньому чемпіонаті. https://www.youtube.com/watch?v=0zO7tpPqcI8 Чорноморець продовжував огризатися, проявляв активність Чорний, але до небезпечного моменту одесити дозріли лише на 74-й хвилині. Бойко помилився на виході, м'яч відскочив до того ж Чорней, але Артем не зміг влучити в порожні ворота. Перед цим Динамо могло «закривати» матч, коли Шапаренко здорово розігнав контратаку, але Шепелєв не зміг викотити Циганкову на порожні ворота. У кінцівці Віктор міг оформити дубль, але трохи не встиг на простріл Дуелунда. Також варто грубість гравців - арбітр сьогодні роздав дев'ять «гірчичників». У підсумку кияни оформили комфортну за рахунком перемогу, хоча і не зовсім впевнену. Динамо і раніше йде третьому в таблиці, відстаючи від Олександрії на одне очко. В останньому перед зимовою перервою турі біло-сині зустрінуться з Карпатами. Динамо - Чорноморець — 2:0 (1:0) Голи: Циганков (21, пенальті), Бесєдін (61, пенальті). Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Шабанов, Миколенко - Че Че (Сидорчук, 62), Шепелев - Циганков, Шапаренко (Дуелунд, 80), Сідклей (Бесєдін, 46) - Вербич. Чорноморець: Кожухар - Рижук, Грачов, Міщенко, Трубочкін (Татарка, 80) - Мусолітін (Хамелюк, 90), Бабенко - Норенков, Семенів, Чорний - Коваль. Попереджені: Бесєдін, Сидорчук, Шабанов, Циганков - Норенков, Грачов, Семенів, Мусолітін, Коваль.

Гол з офсайду, видалення Шевчука і результативна нічия в дербі Шахтаря і Олімпіка

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2018/2019?

• Два (54%, голосів: 3 585)
  • Один (32%, голосів: 2 157)