Динамо розгромило австрійців, Караваєв забив перший гол

05.07.2019 19:48
Київське Динамо провело другий контрольний поєдинок в рамках річного навчально-тренувального збору в Австрії

Після нічиєї з румунським Ботошань (1:1) Біло-сині здобули першу перемогу під час літньої підготовки. Динамівці без особливих проблем розгромили останню команду чемпіонату Австрії. Українці активно почали поєдинок, а вже на 12-й хвилині рахунок відкрив річний новачок Караваєв, який втік від захисників і переграв голкіпера суперників. Незабаром перевага Динамо подвоїв Вербич, після передачі Гармаша класно пробивши в дальній кут. До речі, словенець відзначився в другому матчі поспіль. Перед самою перервою забив і сам Гармаш, підоспіли на добивання після удару Соля. Відзначимо, що по ходу поєдинку Сіль потрапив в перекладину, а австрійці - в стійку воріт Нещерета. У другому таймі було вже не так багато небезпечних моментів. Повний матч в складі киян провів тільки Шабанов. Ваккер - Динамо - 0: 3 (0: 3) Голи: Караваєв (12), Вербич (20), Гармаш (45). Динамо: Нещерет (Кучерук, 46), Кадар (Алібеков, 46), Шабанов, Бурда (Миколенко, 66), Кендзьора (Караваєв, 66), Кадір (Сидорчук, 66), Шепелев (Андрієвський, 66), Гармаш (Шапаренко, 66) , Вербич (де Пена, 46), Сіль (Русин, 46), Караваєв (Цітаішвілі, 46). Під час австрійського збору Динамо чекають ще три спаринги: 8 липня. Динамо - Олімпіакос (Греція) 13 липня. 13. Динамо - Брентфорд (Англія) 14 липня. 14:30. Динамо - Швац (Австрія)

Олександр Караваєв: «Дебют відбувся, але очікую офіційної гри»

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)