Динамо провалилося в грі з Колосом, але завершило чемпіонат України на другому місці

19.07.2020 20:26
У поєдинку 32-го туру чемпіонату України київське Динамо програло Ковалевському Колосу, але зберегло другий рядок і місце в Лізі чемпіонів

Перемога над Зорею в минулому турі практично гарантувала киянам звання віце-чемпіонів. У заключному поєдинку УПЛ біло-синіх влаштовувала і нічия з Колосом. У складі номінальних гостей було три зміни: травмованих Бурду і Вербича замінили Попов і Русин відповідно, а замість який не потрапив в заявку Сидорчука вийшов Кадір. З перших хвилин динамівці заволоділи ініціативою і почали наносити удари по воротах - перевірили свої приціли Русин і Буяльський. На 13-й хвилині виник перший гольовий момент, але м'яч після пострілу Буяльського з-за меж штрафного влучив у штангу. Лише ближче до кінця першого тайму Колос осмілів і почав щось створювати біля чужих воріт. Бущану довелося виручати після обвідного удару Морозко і пострілу Лисенко з меж штрафного. У Динамо в цей період відзначимо неточну спробу де Піни і постріл Циганкова в руки Волинцю. Не забиваєш ти ... На початку другої половини зустрічі кияни були близькі до голу, але Русин після сольного проходу пробив в Волинця, який перевів м'яч в штангу. Колос відповів ударом Антюх у ворота, після чого знову занапастив гольовий момент Русин, не потрапивши по воротах головою. На 54-й хвилині Динамо поплатилася за нереалізовані моменти - Колос відкрив рахунок. Циганков під час гри в обороні викотив м'яч на фланг Морозко, який подав у штрафну, а Лисенко головою замкнув. 1: 0. Врятувати матч киянам не вдалося Динамо відповіло супер-моментом Циганкова, який після свічки над чужій штрафній пробивав у ближній кут, але м'яч зрадницьки зачепив ногу Буяльського і не влучив у ворота. Михайличенко випустив на заміну Цітаішвілі і Шапаренко, але з останнім прогадав. Микола привіз пенальті у свої ворота, який реалізував «джокер» Колоса Вільхамссон. 2: 0. Відчувши «смажене», Динамо закрило ковалевцев на їх половині. Волинцю довелося крутитися в воротах, відбиваючись від м'ячів. Спочатку він відбив удар Буяльського, потім впорався з потужним пострілом Кадір, спробами Цітаішвілі і де Піни. В результаті хоча б розмочити рахунок біло-синім так і не вдалося. У компенсований час другу жовту заробив Мілько і тепер пропустить матч плей-офф з Дніпром-1. Після фінального свистка Колос святкує історичну перемогу, а Динамо завершує сезон на мінорній ноті. Єдина втіха для підопічних Михайличенка - в паралельному матчі Зоря і Десна розійшлися миром. Так що друге місце і Ліга чемпіонів залишаються в Києві. Колос - Динамо — 2:0 (0:0) Голи: Лисенко (54, Морозко), Вільхамссон (71, пенальті). На 90 + 5-й хвилині вилучений Мілько. Колос: Волинець - Зозуля, Гавриш, Максименко, Чорноморець - Задоя, Богданов (Мілько, 76) - Антюх (Вільхамссон, 64), Костишин (Оріховський, 54), Морозко - Лисенко (Бондаренко, 64). Динамо: Бущан - Кендзьора, Попов (Шапаренко, 66), Шабанов, Караваєв - Кадір, Шепелев - Циганков, Бульскій, де Пена - Русин (Цітаішвілі, 66). Попереджені: Чорноморець, Мілько - Шепелев, Кендзера.

Маріуполь здобув перемогу над Львовом напередодні матчів плей-офф Прем'єр-ліги

Дніпро-1 забив три сухих м'ячі у ворота полтавської Ворскли в поєдинку чемпіонату України