Динамо прокинулося в другому таймі й обіграло Дніпро-1 (відео)

24.10.2021 18:58

У поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України київське Динамо на своєму полі здобуло перемогу над Дніпром-XNUMX.

Фото fcdynamo.com

Після матчу Ліги чемпіонів із Барселоною (XNUMX.XNUMX) біло-сині повернулися до Києва, де приймали одного з претендентів на єврокубки. Порівняно з грою на Камп Ноу Мірча Луческу зробив п'ять замін. Відзначимо вихід на вістрі атаки венесуельця Раміреса.

У Дніпра-1 був дискваліфікований Дубінчак, а Кравченко та Русин не могли зіграти за правилами оренди. Команда Ігора Йовичевича зараз на ходу, і боротьбу втомленому Динамо вона нав'язала.

Що цікаво, місце проведення цього матчу змінювалося двічі. Спочатку у зв'язку з ремонтом бігових доріжок на НСК Олімпійський поєдинок перенесли на стадіон Динамо ім. В. Лобановського. Потім терміни ремонтних робіт змінилися, і господарі оголосили, що зустріч все ж відбудеться на головній арені країни.

У першому таймі Динамо володіло перевагою, але створило лише два непогані моменти. Так, Рамірес увірвався в штрафний, накрутив візаві, але пробив поруч зі стійкою. Пізніше під час ще однієї атаки розстрілював ворота Андрієвський, але влучив у руки Кожокару. У Дніпра-1 відзначимо шанс Ярмолюка, який із хорошої позиції не влучив у ближній кут.

Спрацювали заміни Луческу

Уже традиційно за Луческу Динамо видало набагато яскравіший другий тайм. Спрацювали й заміни Містера. Так, уже на 50-й хвилині Сидорчук, що вийшов у перерві, віддав пас на фланг Циганкову, а той протягнув м'яч до лінії штрафного і блискучим пострілом вколотив м'яч у дальню дев'ятку. 1:0.

На 70-й хвилині після довгого закидання Тимчика Циганков увірвався в чужий штрафний, скинув назад, а Гармаш, який набігав, розстріляв ворота. 2:0.

У кінцівці Буяльський міг робити рахунок розгромним, але у двох епізодах не переграв Кожокару. У підсумку Динамо здобуло перемогу на класі, помітно додавши в другій половині зустрічі.