Динамо пропустило від Челсі три голи у виїзному матчі в Лондоні

07.03.2019 22:53
Підопічні Олександра Хацкевича без шансів програли в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти лондонського Челсі

Нової зупинкою біло-синіх в нинішній Лізі Європи став Стемфорд Брідж. Українці підійшли до поєдинку з декількома кадровими втратами - Вербич дістав дискваліфікацію у матчі-відповіді з Олімпіакосом, а Сіль отримав важку травму в останньому турі чемпіонату. Першого Олександр Хацкевич замінив Буяльським, а другого - Русіним. взагалі ж в старті з'явилися 10 українців і поляк Кендзера. Челсі вважається головним фаворитом Ліги Європи, А Мауріціо Сарри ясно дав зрозуміти, що відноситься до турніру серйозно. Італійський фахівець в порівнянні з матчем АПЛ проти Тоттенхема зробив шість змін в складі, але слабким або резервним його назвати язик не повертається. Жодного удару в першому таймі Зі стартових хвилин господарі притиснули киян до їхніх воріт, регулярно вривалися в штрафну опонентів. Деякий час динамівці стримували зіркових суперників, але на 17-й хвилині трапилася перша «тріщина». Після позиційної атаки Педро легко дістався до володінь Бойко, обігрався з Жиру і відкрив рахунок. Іспанець міг відразу ж робити дубль, але після прострілу з флангу влучив точно в голкіпера Динамо. Денис став героєм і пізніше, коли відбив удар Барклі з гострого кута і нівелював вихід Педро тет-а-тет. Пізніше відмінні шанси забити були у Алонсо і Давида Луїса, але м'яч летів повз ворота. Динамо ж у відповідь на тиск синіх провело лише кілька більш-менш гострих атак, які не завдавши при цьому жодного удару. Вінгери Челсі зробили гру У другому таймі гості виглядали вже веселіше, але всерйоз потривожити Аррісабалагу так і не змогли. Кілька дальніх спроб було у Сидорчука, додав активності вийшов на заміну Гармаш, іноді добирався до чужого штрафного Миколенко. На останніх хвилинах динамівцям нарешті вдалося створити гостроту, але Сідклей незграбно пробив головою після прострілу, а удар Сидорчука заблокували. У складі господарів як і раніше феєрія Педро і Вілліан, які регулярно загострювали і били по воротах. Другий м'яч синіх був питанням часу і трапився на 65-й хвилині, коли бразилець шикарно виконав штрафний, призначений поблизу воріт Бойко. На жаль, навіть рахунок 0: 2 не вдалося утримати підопічних Хацкевича. У кінцівці кияни почали йти великими силами вперед, а Челсі вдалося скористатися вільними зонами. На 90-й хвилині Педро розігнав контратаку і віддав відмінний пас на Лофтус-Чіка, який викотив під удар Хадсону-Одоі. І це був третій м'яч у ворота Бойка. В результаті динамівці програли без особливих шансів, а головним позитивним моментом можна назвати гідну підтримку українських фанатів на чужому стадіоні. Матч-відповідь між командами відбудеться через тиждень на НСК Олімпійський. Ліга Європи. 1/8 фіналу Челсі - Динамо — 3:0 (1:0) Голи: Педро (17, Жиру), Вілліан (65), Хадсон-Одоі (90, Лофтус-Чик). Челсі: Аррісабалага - Дзаппакоста, Крістенсен, Давид Луїс, Алонсо - Барклі (Лофтус-Чик, 62), Жоржина (Канте, 62), Ковачич - Педро, Жиру, Вілліан (Хадсон-Одоі, 78). Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Шепелев - Циганков, Шапаренко, Буяльський (Сідклей, 71) - Русин (Гармаш, 66). Попереджені: Шепелев, Буяльський.

Терті калачі на чолі з Ігуаїн. Досвід гравців Челсі в плей-офф єврокубків

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?