Динамо пропустило Брюгге в плей-офф Ліги чемпіонів за підсумками матчу з шістьма голами

13.08.2019 21:30
Київське Динамо зіграло внічию з бельгійським Брюгге на своєму полі і не змогло пробитися в раунд плей-офф Ліги чемпіонів

Минулий тиждень видався непростий для біло-синіх - після виїзної поразки від Брюгге (0:1) Команда ще і в принциповій дуелі поступилася Шахтарю (1:2). У порівнянні з матчем чемпіонату Олександр Хацкевич зробив три зміни: до складу повернулися Буяльський і Вербич, а місце в центрі поля несподівано зайняв Андрієвський. Також можна відзначити вихід Циганкова на ліву бровку і чергове поява в 11-ке Родрігеса. Брюгге почав сезон з чотирьох перемог поспіль і впевнено лідирує в Лізі Жюпілер. До матчу-відповіді Ліги чемпіонів вони підійшли в статусі фаворитів протистояння. Філіп Клеман зробив лише одну зміну в порівнянні з першою грою проти Динамо, випустивши в центр оборони досвідченого Мехелен. Також знову вийшов зліва в захисті українець Соболь. Ранній гол подарував надію Кияни почали поєдинок чудово, нівелював гандикап Брюгге вже на шостій хвилині, коли Буяльський здорово замкнув простріл Миколенко. Динамівці продовжили тиснути і регулярно створювали небезпеку з флангів. Так, Вербич здорово обігрався з Шепелєвим, але промахнувся, були шанси у Родрігеса, загострював Циганков, небезпечно прострілював все той же Миколенко. Бельгійці теж не відсиджувалися в обороні, застосовували високий пресинг, іноді діяли жорстко. На перших хвилинах небезпечно пробив головою Тау, пізніше видали пристрілювався Ванаку. А на 38-й хвилині чорно-сині реалізували свій перший гольовий момент, коли Делі вколотив м'яч у сітку після корнера у виконанні Вормер. Майже відразу ж Бойко довелося виручати після дальнього удару Тау. Божевільна розв'язка У перерві Хацкевич кинув в бій де Піну, пізніше з'явилися Бесєдін та Соль. Динамівці додали в атаці, стали частіше бити. Так, Міньоле впорався з ударом Шепелєва, а де Піні забракло влучності. Нашій команді знову пощастило забити швидкий гол - Вербич класно закрутив у дальній кут і потрапив в штангу, але на добивання першим встиг Шепелєв. Для Володимира цей гол став дебютним у єврокубках. На жаль, моментів для найважливішого третього м'яча у Динамо довгий час не виникало. Гострота йшла зі стандартів, також був непоганий випад від Родрігеса, але арбітр зафіксував офсайд. І все ж в кінцівці зустрічі було «гаряче». Спочатку рефері влаштував командам «10 на 10», показавши Бурде і Тау другі жовті картки. Потім бельгійці після вкидання ауту підловили киян на помилку (послизнувся Кадар), в результаті чого Вормер розстріляв Бойко. Гості могли відразу ж вийти вперед, але тепер уже Денис виручив. На 88-й хвилині Мехелен подарував надію, забивши у власні ворота, але хоча б виграти на своєму полі динамівцям не було призначено. Уже в компенсований час вийшов на заміну Опенда реалізував вихід один на один після грубої помилки де Піни. Таким чином біло-сині припиняють свій шлях в турнірі і автоматично потрапляють в груповий етап Ліги Європи. Брюгге ж зустрінеться в раунді плей-офф з переможцем дуелі між ласкою і Базелем. Ліга чемпіонів. 3-й раунд кваліфікації Динамо - Брюгге — 3:3 (1:1) Голи: Буяльський (6, Миколенко), Шепелев (50, Вербич), Мехелен (90 + 3, автогол) - Делі (38, Вормер), Вормер (88, Опенда), Опенда (90 + 5, Діатто). вилучення: Бурда (82) - Тау (84). Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар Миколенко, Буяльський, Шепелев (Сіль, 83), Андрієвський (де Пена, 46), Вербич (Бесєдін, 68), Родрігес, Циганков. Брюгге: Міньоле, Мата, Мехелен, Делі, Соболь, Вормер, Рітс, Ванаку, Тау, Окереке (Опенда, 81), Бонавентуре (Діатто, 52). Попереджені: Миколенко, Кадар, Бурда - Тау, Мата, Окереке, Ванаку, Опенда. перший матч - 0: 1.

Два з десяти: як грали українські клуби в кваліфікації Ліги чемпіонів

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)