Динамо перекрило рекорд Зорі: кращі переможні серії чемпіонату України сезону-2020/2021

28.04.2021 18:04

Перемога над Інгульцем не тільки допомогла Динамо оформити чемпіонський титул. Вона також стала 8-ю поспіль для киян в УПЛ, а це - новий рекорд сезону-2020/2021 за тривалістю переможної серії. Попередній рекорд був встановлений Зорею (7 перемог) у період із 29 листопада по 7 березня. До слова, перервалася ця серія луганців саме після зустрічі з Динамо.

Чемпіон України може поліпшити свій показник у найближчому турі. А сьогодні ввечері піднятися вище в цьому рейтингу має шанс Львів. Команда Анатолія Безсмертного виграла три поєдинки поспіль, а о 19.00 почне відкладену зустріч 18-го туру з Рухом.

У Динамо, до речі, є можливість встановити новий рекорд сезону-2020/2021 і з тривалості безпрограшної серії. Зараз рейтинг очолюють три клуби - Шахтар, Зоря й Динамо (по 14 матчів без поразок поспіль). Але тільки в Динамо ця серія ще не перервалася.

28.02.2021 - ...

Львів (4: 1), Минай (3: 0), Зоря (2: 0), Рух (3: 0), Олександрія (2: 1), Дніпро-1 (2: 0), Шахтар (1: 0) , Інгулець (5: 0)

7

Зоря

29.11.2020 - 07.03.2021

Минай (3: 0), Дніпро-1 (3: 1), Олександрія (2: 0), Десна (2: 1), Маріуполь (1: 0), Шахтар (1: 0), Львів (4: 0)

3

Ворскла

23.08.2020 - 19.09.2020

Рух (5: 2), Інгулець (2: 0), Олександрія (2: 0)

Динамо

17.10.2020 - 31.10.2020

Рух (2: 0), Олександрія (1: 0), Дніпро-1 (2: 1)

Динамо

21.11.2020 - 05.12.2020

Інгулець (2: 0), Ворскла (2: 0), Маріуполь (2: 1)

Дніпро-1

13.03.2021 - 02.04.2021

Ворскла (1: 0), Десна (2: 0), Львів (5: 1)

Львів

16.04.2021 - ...

Олександрія (3: 1), Минай (1: 0), Десна (1: 0)

Андрій КУДИРКО

Георгій Бущан - за крок від свого ж рекорду: топ-10 сухих серій воротарів в УПЛ у сезоні-2020/2021