Динамо не змогло зачепитися за очки в матчі з Барселоною

04.11.2020 22:51

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів Барселона на Камп Ноу приймала Динамо

Київське Динамо в третьому турі Ліги чемпіонів випало зіграти проти грізної Барселони на Камп Ноу. В Іспанії Динамо приїхало з великими кадровими проблемами після спалаху коронавируса, через що Мірча Луческу недорахувався майже 10 футболістів. Плюс пару гравців були травмовані, а Сергій Сидорчук залишився вдома після видалення в минулому турі ЛЧ в матчі з Ференцварошем.

У дебютній зустрічі Ліги чемпіонів Динамо приймало Ювентус. На Олімпійському дубль Альваро Мората приніс перемогу туринському гранду (2: 0). На другий тур команда Мірчі Луческу вирушила в Будапешт, де перестрілка з Ференцварошем завершилася внічию 2: 2.

Барселона приймала Динамо в якості лідера групи. Перший поєдинок в новому єврокубковому езонность каталонці завершили перемогою над Ференцварошем (5: 1), а в другому матчі Барселоні вдалося обіграти Ювентус (2: 0).

Як і слід було очікувати, Барселона в статусі фаворита включила автоген вже з перших хвилин матчу і не давала Динамо можливості вийти зі своєї половини поля. У підсумку на п'ятій хвилині Попов, який грав в центрі оборони в парі з Шабановим, сфолив на Мессі і аргентинець з пенальті відкрив рахунок в матчі. До слова, аргентинець встановив новий рекорд. Це був вже його 71-й забитий м'яч в групових турнірах Ліги чемпіонів. Майже відразу ж рахунок ледь не став 2: 0, але ворота 18-річного Нещерета підстрахувала перекладина після удару Педрі.

Витримавши божевільний натиск Барси, динамівці поступово адаптувалися до Ноу Камп, осміліли і змусили попрацювати Тер Штегена. Перший раз він ліквідував небезпечний простріл Кендзьора, а потім витягнув забійний удар головою від Буяльського, парирував м'яч рукою у той особливий спосіб.

Барселона другий тайм початку розслаблено, а динамівці, навпаки, підвищили темп і повинні були зрівнювати рахунок. Кияни створили три поспіль гольових моменти. Сначла Циганков не зумів переграти тер Штегена при випаді Динамо в контратаці, потім рефері з Англії Майкл Олівер скасував гол Кендзьора після кутового через те, що м'яч вийшов за лінію штрафного, а третій зараз не реалізвал Супряга, отримавши класний пас при виході один на один від Родрігеса, але тер Штеген знову був на висоті.

На жаль, але старе футбольне правило «не забиваєш ти, забивають тобі», спрацювало проти Динамо. Нещерет врятував Динамо від удару в упор головою від Роберто і в атаці другим темпом кияни «проспали» в штрафний Піке, який ударом головою вже не залишив шансів киянам - 2: 0.

За 15 хвилин до фінального свистка динамівці отримали шанс врятувати гру. Освіживши гру замінами, кияни забили гол. Після удару Вербича знову блиснув тер Штеген, але на добиванні першим виявився Циганков. На жаль, але вичавити максимум гості так і не змогли, при хорошій грі в другому таймі поступившись в результаті Барселоні 1: 2.

Ліга чемпіонів. 3-й тур

Барселона - Динамо - 2:1

гол: Мессі (5, з пенальті), Піке (65) - Циганков (75)

Барселона: тер Штеген, десть, Піке, Альба, Бускетс (Лангле, 74), де Йонг, Пьянич (Роберто, 59), Педрі, Фаті (Трінкал, 74), Грізманн (Дембеле, 59), Мессі.

Динамо: Нещерет, Шабанов, Попов, Забарний, Кендзьора, Шепелев, Андрієвський, Буяльський (Ледньов, 85), Родрігес (Де Піна, 70), Циганков, Супряга (Вербич, 70).

Ван Гал, Райкард, Куман. Найдовші серії Барселони без перемог в Ла Лізі в нашому столітті