Динамо не змогло забити Аяксу і залишає Лігу чемпіонів (відео)

28.08.2018 22:54
Поєдинок у відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів між київським Динамо і амстердамським Аяксом завершився нульовою нічиєю

фото ajax.nl

Після виїзних 1: 3 в Амстердамі динамівцям для виходу в груповий етап потрібно було забивати вдома як мінімум два м'ячі. Незважаючи на це Олександр Хацкевич провів лише точкові зміни в складі в порівнянні з поєдинком тижневої давності. Так, травмованого Бесєдіна на вістрі замінив Супряга, а замість Гармаша вийшов Шепелєв. Ерік тен Хаг зробив лише одну перестановку: позицію перебрав карток Тальяфіко зайняв Вебер. Кияни на правах господарів провели початок матчу в атаках, а на п'ятій хвилині Онана витягнув «мертвий» м'яч після удару Вербича. Однак незабаром трапився епізод, після якого динамівці втратили ініціативу. На 14-й хвилині Кенджера прихопив в штрафний де Лігта і арбітр вказав на «точку». Однак Тадич з 11-ти метрів влучив у штангу, а потім зарядив м'яч вище воріт. https://www.youtube.com/watch?v=gIGdDa7Je0k Після цього до кінця тайму амстердамці упустили безліч шансів забити. Кілька разів у ворота здалеку пробив Зійех, регулярно лупцював моменти Тадич. Хунтелар не потрапив в рамку з меж воротарського, а на 43-й хвилині вихід тет-а-тет досвідченого нападника ліквідував Бойко. Також був шанс у ван де Бека, який якимось дивом не влучив у ближній кут. Динамо дивом не пропустило Після перерви мало що змінилося. Аякс продовжував гостро атакувати, а Динамо нічого не показувало попереду. На 52-й хвилині Бойко зробив класний сейв після удару Мазрауі головою, а через кілька миттєвостей Зійех зі штрафного влучив у поперечину. «Прокинутися» у другому таймі біло-синім так і не вдалося. Більш того, під кінець зустрічі аяксіди запороли ще парочку моментів. На 81-й хвилині Хунтелар із забійної позиції влучив прямо в Бойко, а в наступній атаці він же на пару з Зійехом не зміг заштовхати м'яч у ворота. Нульовий результат київського поєдинку означає, що Динамо завершує свій шлях у Лізі чемпіонів. Тепер киян чекає груповий етап Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться в п'ятницю. Ліга чемпіонів. Раунд плей-офф Динамо - Аякс - 0:0 Нереалізований пенальті: Тадіч (14). Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Шепелев (Гармаш, 46), Сидорчук (Шапаренко, 64), Буяльський (Русин, 85) - Циганков, Супряга, Вербич. Аякс: Онана - Мазрауі, де Лігт, Блінд, Вебер (Ейтінг, 79) - ван де Бек (де Віт, 85), Шона, де Йонг - Зійех, Хунтелар, Тадич. Попереджені: Кенджера, Сидорчук, Шапаренко - Зійех, Тадич.