27.01.2022 14:32

Київське Динамо провело заключний спаринг на навчально-тренувальному зборі в Іспанії.

Фото fcdynamo.com

У попередніх поєдинках біло-сині розгромили іспанський Атлетико Пульпіленьйо (XNUMX:XNUMX) та люксембурзький Расінг Уніон (XNUMX:XNUMX), а також обіграли іспанську Мурсію (XNUMX:XNUMX).

Сьогодні Динамо завершило перший етап зимової підготовки спарингом проти Буде-Глімту, який залишив Зорю за бортом Ліги конференцій. У підсумку зафіксовано нічию — 1:1, єдиний гол киян — на рахунку Вітіньйо.

Товариський матч

Динамо (Україна) — Буде-Глімт (Норвегія) — XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Вітіньйо (XNUMX) — Боніфаце (XNUMX).

Динамо (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Сирота, Боль, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Вітіньйо.

Динамо (2-й тайм): Нещерет (Бущан, 58), Кендзьора, Тимчик, Бурда, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Шепелєв, 77), Буяльський, де Пена, Циганков (Антюх, 81), Гармаш.

Після матчу динамівці повернуться до Києва, де проведуть кілька днів, а потім вирушать на другий навчально-тренувальний збір до Туреччини.