Динамо на виїзді в матчі чемпіонату розібралося з Маріуполем

26.09.2018 18:01
У перенесеному поєдинку 4-го туру біло-сині завдяки голам Вербича та Циганкова виграли у азовців

Поєдинок в Маріуполі повинен був дати, напевно, остаточну відповідь на питання, чи змогли динамівці повернути впевненість після серії невдач, як на внутрішній арені, так і в єврокубках. Команда Олександра Бабича в свою чергу вже прийшла до тями після вильоту з Ліги Європи. В останніх двох поєдинках вона виграла. Дуже хотіли азовці це зробити і в матчі з віце-чемпіоном країни. У перші хвилини зустрічі господарі намагалася не поступатися більш іменитому супернику в єдиноборствах. Втім, на 6-й хвилині плутаниною в штрафній маріупольців скористався Вербич. Після подачі кутового від Циганкова, словенець, який діяв на вістрі, головою підрізав м'яч у ворота. 0: 1.

Уже в першому таймі Динамо мало комфортну перевагу

А на 25-й хвилині кияни зробили рахунок і зовсім комфортним для себе. Яворський мало не як воротар кинувся під удар Гармаша. М'яч потрапив у руку азовців і арбітр призначив пенальті. Циганков холоднокровно переграв Гальчука. 0: 2. Незадоволені таким розвитком подій, господарі завелися. Шанси відзначитися були у Фоміна, Чурко, Федорчука. Але їх неточність, а часом і класні де йствія Бойко не дозволили підопічним Олександра Бабича в першому таймі забити хоча б один гол. Після перерви маріупольці з новими силами пішли вперед, хоча і динамівці могли збільшувати перевагу в рахунку. Штурма, як такого у азовців не вийшло. У підсумку впевнена перемога Динамо дозволила їм відірватися від Олександрії і полинути в погоню за Шахтарем.

Маріуполь — Динамо — 0:2

Голи: Вербич (7, Циганков), Циганков (25, з пенальті). Маріуполь: Гальчук, Тищенко, Яворський, Биков (Ігнатенко, 79), Демір, Федорчук, Пихаленок (Борячук, 63), Мишнєв, Зубков, Чурко (Вакула, 63), Фомін. Динамо: Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Миколенко, Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 66), Буяльський, Морозюк (Смирний, 73), Циганков, Вербич (Русин, 90). Олександр Бабич: «Запросив би до себе Шевченка, Реброва і Блохіна»