Динамо на виїзді переграло Десну, але втратило важливого бійця

02.03.2019 15:08
Підопічні Олександра Хацкевича здобули три очки в поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги

Біло-сині підійшли до звітного поєдинку в хорошому настрої: після перемоги над Олімпіакосом в Лізі Європи столичні ще й Зорю грюкнули з рахунком 5: 0. Олександр Хацкевич вирішив не випускати в старті Кадара, якого зараз успішно підміняє Шабанов, а ось місце перебрав карток Вербича сьогодні зайняв Шапаренко. Десна в минулому турі впевнено обіграла Арсенал-Київ (2: 0) і поліпшила свої шанси на потрапляння в топ-6. Так що мотивація підопічних Олександра Рябоконя на матч проти гранда зашкалювала. Сіль отримав серйозну травму З самого початку зустрічі гості заволоділи ігровою перевагою, але Литовка справлявся з ударами суперників. Особливо небезпечними були спроби Циганкова і Шепелєва. В середині першого тайму захист Десни все-таки не витримала - оборонці після кутового не змогли вибити м'яч, а стояв один Кендзьора відкрив рахунок. Незабаром непоганий момент для Соля організував Шапаренко, але іспанець не потрапив в ближній кут. А в кінці тайму зимовий новачок Динамо став учасником неприємного інциденту. В ігровій ситуації Фран серйозно пошкодив плече і змушений був поступитися місцем на полі Русину. Ймовірно, в Лондон на матч з Челсі форвард не полетить. Кендзера забив і асистував У другому таймі мало що змінилося - Десна лише епізодично створювала неприємності для Динамо, яке продовжувало свій натиск. Однак Литовка героїчно відбивав удари суперників, в тому числі небезпечну спробу Русина, постріли Циганкова зі штрафного і Сидорчука видали. Чернігівці відповіли небезпечним випадом, але після удару Картушова виручив Бойко. В середині тайму кияни, здавалося б, «закрили» гру. На 68-й хвилині Буяльський за допомогою рикошету замкнув передачу Кендзьора зліва, оформивши свій перший гол в чемпіонаті. Незабаром міг відзначитися Циганков, але прямим ударом зі штрафного влучив у штангу. І все ж без «валідолу» для Олександра Хацкевича не обійшлося. Спочатку після сутички з Сергійчуком пошкодився Бойко, але заміна голкіпера не знадобилася. А на 83-й хвилині Десна відіграла один м'яч - після прострілу з флангу ігровий снаряд відлетів до Картушова, який не схибив. У підсумку наставник киян випустив на останні хвилини Кадара, щоб зміцнити оборону. Втім, фінального штурму від господарів практично не було - Динамо утримало рахунок 2: 1. Кияни вперше виграли поєдинок нинішнього чемпіонату, в якому пропустили. Біло-сині продовжують гонитву за Шахтарем, тоді як Десна ризикує залишити топ-шістку за підсумками туру. Десна - Динамо - 1: 2 (0: 1) Голи: Картушов (83) - Кендзьора (25), Буяльський (68, Кендзьора). Десна: Литовка - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Парцванія - Огиря (Козак, 89), Немчанінов (Богданов, 64) - Картушов, Мостовий, А. Фаворов - Безбородько (Сергійчук, 73). Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Сидорчук (Кадар, 86), Шепелев - Циганков, Буяльський (Гармаш, 90 + 2), Шапаренко - Сіль (Русин, 45 + 3). попередження: А. Фаворов, Безбородько, Парцванія, Сергійчук - Русин. Сьогодні в рамках 20-го туру УПЛ відбудеться ще один поєдинок: о 17.00 Чорноморець на своєму полі спробує відібрати очки у Шахтаря.