Динамо на своєму полі втратило перемогу над Зорею

11.05.2019 18:05
Володіючи перевагою всю гру, підопічні Олександра Хацкевича пропустили гол в компенсований арбітром час

Гол Назарія Русина. фото fcdynamo.kiev.ua

У Києві на НСК Олімпійський зустрічалися невдахи минулого туру. Нічия з Олександрією по суті перекреслила надії Динамо, нехай навіть примарні, на те, щоб наздогнати Шахтар, а Зоря, програвши вдома Маріуполю, вже на 10 очок відпустила Олександрію, що говорить про закінчення боротьби за бронзові медалі. Більш того, виходячи на поле, футболісти Зорі вже знали, що Маріуполь, обігравши Львів, вийшов на четверте місце. І все ж, концентрація гостей від цього краще не стала, оскільки вже на 10-й хвилині кияни відкрили рахунок. Циганков прорвався по лівому флангу і віддав пас у воротарський. А там Русин, в оточенні мало не всієї оборони луганчан переправив м'яч в сітку. 1: 0. А що ж луганчани? За весь перший тайм вони так і не змогли потрапити в створ воріт Бойко. Пару раз пристрілювався Хомченовський, але його удари були неточними. Більш того, Динамо могло піти на перерву, виграючи в два м'ячі, однак Русин не зміг переграти Шевченко, вийшовши один на один. Перша частина другого тайму пройшла з переважною перевагою біло-синіх, які повинні були забивати як мінімум тричі. Спочатку Де Піна, пробиваючи головою з забійної позиції, посла м'яч повз ціль. А потім знову на перші ролі вийшов Шевченко, який врятував команду після пострілів Русина і Циганкова. Щоб хоч щось змінити ситуацію на полі наставник Зорі Юрій Вернидуб вже до 63-й хвилині використав всі заміни. І як потім виявилося, це принесло свої плоди. А тим часом динамівці за рахунок швидких контратак продовжували створювати непогані моменти біля воріт гостей. Найбільш активним був капітан біло-синіх Циганков, який частіше за інших турбував Шевченка, але стати автором гола капітану киян в цей не судилося. Свій перший шанс на порятунок Зоря мала на 83-й хвилині, але удар Громова в упор парирував Бойко. В результаті розв'язка в поєдинку настала на 90 + 2-й хвилині. Класний удар зі штрафного у виконанні Сілас і рахунок на табло став нічийним. Щоб вирвати перемогу господарям просто не вистачило часу. 1: 1.

Динамо  - Зоря - 1: 1 (1: 0)

Голи: Русин (11, Циганков) - Сілас (90 + 2). Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар (Шабанов, 42), Миколенко, Сидорчук, Андрієвський, Буяльський (Гармаш, 61), Де Піна, Циганков, Русин (Цітаішвілі, 83). Зоря: Шевченко, Караваєв, В.Вернідуб, Чеберко, Каменюка, Чайковський (Сілас, 46), Арвеладзе, Кочергін (Громов, 63), Хомченовський, Луньов, Іванович (Будковський, 46). Попереджені: Буяльський, Андрієвський, Миколенко - Чайковський, Чеберко. Юрій Максимов: «У Києві команди не поскупляться на голи»