Динамо і Стяуа обмінялися голами в кінцівці контрольного матчу (відео)

23.01.2019 18:03
Київське Динамо провело другий товариський поєдинок в рамках навчально-тренувального збору в Марбельї

У суботу підопічні Олександра Хацкевича впевнено обіграли німецький Бохум (3.0), А сьогодні протистояли румунської Стяуа. У цьому поєдинку вболівальникам довелося довго чекати забитих голів. У першому таймі небезпечним ударом в складі киян відзначився Фран Сіль. Румуни мали кілька моментів, але на висоті був Володимир Маханьков. У другій 45-хвилинці дебютував за першу команду Динамо воротар Руслан Нещерет. Суперники в основному обмінювалися ударами здалеку, але в самій кінцівці зуміли змінити рахунок на табло. Спочатку в складі киян штрафний реалізував Сідклей, а потім нападаючий румун відзначився після кутового. https://youtu.be/fyA-GDsKBv8?t=7155 Свій черговий поєдинок в Марбельї кияни проведуть у суботу, 26 січня. У суперниках буде празька Спарта. Динамо - Стяуа - 1: 1 (0: 0) Гол: Сідклей (90) - Хора (90 + 4). Динамо (1-й тайм): Маханьков, Піваріч, Бурда, Шабанов, Кравченко, Циганков, Цітаішвілі, Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Сіль. Динамо (2-й тайм): Нещерет, Кенджера, Попов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Супряга, Смирний, Шепелев, Русин.