Динамо і кадри. Знайомство з фіналістом Кубка України-2018

08.05.2018 16:01
Номінальним господарем фінального матчу Кубка України 2018 року в Дніпрі є Динамо, з кадрової обоймою якого ми зараз познайомимося Для Динамо гра 9 травня за Шахтарем за Кубок України стане 48-й в сезоні-2017/2018. У попередніх 47-ми під керівництвом Олександра Хацкевича зіграли 36 футболістів. П'ятьох з них вже немає в заявці, ще на кількох гравців тренерський штаб явно не розраховує. Кістяк проглядається легко, хоча в розіграші Кубка України кияни основу берегли. За рідкісним винятком, що теж добре видно в нижче наведених списках по амплуа.
Артем Бесєдін в 2018 році став основним форвардом Динамо. фото fcdynamo.kiev.ua

Нагадаємо, що на шляху до фіналу-2018 динамівцям довелося подолати лише три етапи. Спочатку 25 жовтня не без зусиль вдалося обіграти Олександрію на її полі - 3: 2. Основний час завершився внічию 1: 1 (гол Кравця), в додаткові 30 хвилин гості дотиснули суперника (голи Бесєдіна і Кравця). Потім була відносно нескладна перемога в Чернігові над Десною - 2: 0. Хоча після швидкого голу Гармаша (6-я хвилина) другого м'яча довелося чекати до компенсованого часу (Русин, 90 + 3). І, нарешті, 18 квітня в півфіналі кияни в Дніпрі провели репетицію фіналу і розгромили Дніпро-1 - 4: 1. Голи забивали Циганков, Шепелев, Бесєдін та Вербич.

Воротарі Динамо в сезоні-2017/2018

Взимку 2018 року Коваль відправився в оренду в Депортіво, а його місце зайняв Бойко (оренда у Бешикташа). Другим номером навесні довгий час був Рудько, але в 2018-му провів лише один поєдинок - програний Верес (1: 3). А в квітні в обойму повернувся відновився після травми Бущан, який потіснив Рудько.

Захисники Динамо в сезоні-2017/2018

З відходом Види взимку 2018 року, конфліктом Хачеріді з тренерським штабом (в 2018-му провів лише 270 хвилин на поле) і травмою Кадара (пропустив півтора місяці з 15 березня по 4 травня) в центрі оборони прописалася пара Бурда - Шабанов. Перший відновився від травми, другий перейшов з Олімпіка. Пантич в 2018-м ні разу не включався в протокол матчу першої команди. Зате завжди напоготові Миколенко, якому в кінці травня виповниться 19 років. Повна загадка для нас - Самбрано.

Півзахисники Динамо в сезоні-2017/2018

Вибір півзахисників за списком - дуже великий. У команді зараз немає тільки Ярмоленко, ще в кінці серпня 2017 року перебрався в Дортмунд. Але за фактом список набагато коротше. У 2018-му ні разу не включався в заявку на матч ветеран Гусєв. Абсолютно не затребуваний Корзун. Після 1 квітня міцно сів в запас Морозюк, а 4 травня вперше після травми потрапив в протокол гри першої команди Сидорчук. Окремим списком проходить і перспективна молодь - Алібеков, Смирний, Ледньов, Кравченко, Вантух, які знаходяться лише на підході до основи.

Нападники Динамо в сезоні-2017/2018

Взимку в Туреччину поїхав Кравець, а потім виникли проблеми з місцем в складі у Мораеса і Мбокані. У кожного - свої. Мораес останній раз виходив на поле 14 квітня - на дев'ять хвилин. А Мбокані в 2018 році жодного разу не зіграв більше одного тайму і жодного разу не потрапив до стартового складу. Всього 13 хвилин провів на полі після повернення з оренди Хльобас. Тільки одного разу опинився в протоколі матчу (кубкового - в Дніпрі) 19-річний Русин. Роль основного форварда дісталася Бесєдіну, який з 18 березня по 22 квітня забив шість м'ячів. Але в двох останніх поєдинках (Ворскла - 1: 0, Маріуполь - 1: 1) він йшов з поля без голів.
Артем БЄСЄДІН 31.03.1996 3 (0) 236 2 33 (4) 1654 8
Артем КРАВЕЦЬ 03.06.1989 1 (0) 120 2 15 (4) 512 5
Жуніор МОРАЕС 04.04.1987 1 (0) 83 0 30 (0) 1864 11
Дьюмерсі Мбокані 22.11.1985 1 (0) 64 0 30 (1) 2064 12
Назарій РУСИН 25.10.1998 1 (1) 7 1 3 (3) 32 2
Дмитро ХЛЬОБАС 09.05.1994 0 (1) 0 0 1 (5) 13 1
І (З) - гри (залишався в запасі), Мін - хвилини, Г - голи (для воротарів - пропущені). Вказана статистика в поточному розіграші Кубка України і у всіх офіційних турнірах сезону-2017/2018. Андрій КУДИРКО

Хто стане чемпіоном України за підсумками сезону-2017/2018?

• Шахтар (56%, голосів: 4 099)
  • Динамо (40%, голосів: 2 898)