Динамо вдома взяло реванш у Вереса завдяки голу Мораеса

11.03.2018 20:35
Підопічні Олександра Хацкевича почали другий етап чемпіонату з мінімальної перемоги

fcdynamo.kiev.ua

Через три дні після поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти Лаціо Динамо належало провести черговий матч. В гості прибув Верес, який набрав хід і увірвався в верхню шістку, а всього два тури тому обіграв якраз киян. З огляду на майбутню другу зустріч проти італійців, в чемпіонаті Олександр Хацкевич провів ротацію. Повернення Мбокані і раніше дискваліфікованих дозволяло білоруському фахівцеві зробити зміни. А ось Юрій Свірко складом своєї команди не здивував. Зразковий перший тайм від Динамо З самого початку зустрічі господарі прибрали м'яч в свої ноги. Вже на дев'ятій хвилині міг забити Бесєдін після прострілу Піваріча, але Бандура виручив. А на 14-й оборона Вереса здригнулася - після проникаючого пасу Морозюка Бесєдін в підкаті дістав м'яч, залишивши без роботи помилившись позиційно Борзенко і вийшов вперед голкіпера. В результаті Мораес переправляв ігровий снаряд вже в порожні ворота - 1: 0. Повівши в рахунку, динамівці продовжили контролювати м'яч, але темп гри знизився. Біло-сині намагалися атакувати флангами, часто круглий літав по штрафному гостей. На 36-й хвилині Морозюк неподалік від воріт суперників скинув на Вербича, але той з близької відстані не переграв Бандуру. А на 42-й Буяльський ударом через себе замикав навіс з правого флангу, але влучив у поперечину. Атака продовжилася другим темпом і небезпечний удар в створ завдав Бесєдін. Верес міг відібрати очки у господарів Чи не запам'яталися практично нічим в першому таймі, в другій половині рівняни додали. На 48-й хвилині Бойко покинув ворота і випередив суперника, але вибив точно на Пастку, який чомусь не зважився на дальній удар. Верес постійно створював гостроту біля володінь Дениса, але оборона киян діяла грамотно. Динамо шукало свої шанси на контратаках і варто виділити Вербича, який регулярно тікав від опонентів на лівому фланзі. Словенець фінти, дуже хотів забити, але всі його удари були заблоковані. Ближче до кінцівці Карасюк потужним пострілом зі штрафного перевірив Бойко, а на 79-й хвилині Вербич і вийшов на заміну Мбокані упустили забійні шанси. Але якщо словенець просто не підібрався як слід до м'яча, то конголезець з близької відстані головою відправив снаряд вище цілі. Чи не забивши другий, кияни нарвалися на «валідольну» кінцівку. Міг зрівняти рахунок Соуза, але з відмінною позиції влучив в Бурду. Довелося попотіти і Бойко, регулярно вступавшему в гру після навісів і прострілів. І все ж Динамо відстояло мінімальну перевагу, здобувши три очки. Кияни, як і раніше відстають від Шахтаря на шість пунктів, але чергова перемога повинна підвищити моральний дух команди. Верес ж за підсумками 23-го туру опустився на шосте місце. Динамо - Верес — 1:0 (1:0) Гол: Мораес (14, Бесєдін). Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Морозюк (Гонсалес, 90 + 4), Буяльський, Шепелев, Вербич - Бесєдін (Мбокані, 74), Мораес (Шапаренко, 62). Верес: Бандура - Сімінін, Адамюк, Борзенко, Каменюка - Морозенко (Мягков, 61), Карасюк - Кожанов (Соуза, 67), Степанюк, Западня (Приймак, 87) - Куліш. Попереджені: Шапаренко - Сімінін, Морозенко, Адамюк.

Нічия в Маріуполі: Зоря не забиває пенальті