Динамо здобуло вольову перемогу над Зорею завдяки замін Михайличенко

13.06.2020 18:25
Київське Динамо в центральному поєдинку 26-го туру чемпіонату України здобуло вольову перемогу над луганською Зорею

Фото zarya-lugansk.com

У центральному матчі 26-го туру зійшлися конкуренти в боротьбі за другу позицію. Обидві команди перемогли тиждень тому, що дозволило їм відірватися від Десни і Олександрії. Головні тренери Зорі і Динамо не робити багато змін в порівнянні з минулими зустрічами. За луганчан не міг зіграти дискваліфікований Ледньов, тоді як у киян з лазарету нарешті повернувся Циганков. Перший тайм проходив у боротьбі, а м'ячем більше володіли господарі. На початку зустрічі ударом у ворота відзначився Громов, пізніше Русин неточно пробив після несподіваного закидання від Бущана. На 12-й хвилині відмінний момент отримав все той же Громов, але голкіпер киян потягнув його удар головою, а Кабан добивав уже з офсайду. Тим часом, на поле вистачало і спірних моментів. Можна виділити ймовірне потрапляння м'яча в руку Попову в штрафному майданчику, а також підкат Кендзьора проти Тимчик, коли арбітр після перегляду відеоповтору показав поляку «гірчичник». З моментів виділимо шанс Русина, який не встиг замкнути знижку Шабанова після кутового, а також удар Кабаєва вище. Ударні півгодини від Динамо Перерва між таймами затягнувся через зливи в Запоріжжі - затримка склала півгодини. На такому «важкому» полі футболістам складно було грати в короткий пас, вистачало і шлюбу, і невдалих рухів. Проте, друга половина зустрічі видалася набагато цікавіше. Незабаром після відновлення гри Шабанов збив у своєму штрафному підключився Тимчик, а Юрченко впевнено реалізував пенальті. Зоря тут же могла збільшити перевагу, але спочатку Громову після стандарту не вистачило точності, а потім Юрченко потрапив в перекладину, розстрілюючи ворота на добиванні. І все ж Динамо вдалося прийти в себе - допомогла потрійна заміна від Олексія Михайличенка. Зоря не справлялася зі шквалом атак суперників, гол назрівав. Судіть самі: Махарадзе витягнув два удари Буяльського, Вербич забракло влучності, Шабанов з ідеальної позиції пробив мимо. І на 71-й хвилині Динамо таки зрівняв рахунок. Буяльський відзначився в третьому матчі поспіль, отримавши пас на хід від Вербича та грамотно розібравшись в чужій штрафній. А через кілька атак гості і зовсім вийшли вперед - Шепелев виграв боротьбу у Абу Ханни і скинув на де Піну, який після невеликого проходу розстріляв Махарадзе. Зоря догравала в меншості Віктор Скрипник вирішив випустити і свого «джокера», але не вгадав. Цвек через хвилину після виходу на поле грубо зіграв проти Сидорчука, «зламавши» капітана суперників. Після перегляду VAR Микола Балакін показав хорвату пряму червону картку. Крім Сидорчука до кінця матчу не дограв через пошкодження і Буяльський. Зоря все ж мала шанс врятувати поєдинок, коли Луньов завершував контратаку, але його удар встиг накрити Попов. А в доданий час Динамо поставило «крапку», причому завдяки влучному пострілу Циганкова. Повернувшись на Батьківщину після травми лідер команди чудово виконав штрафний. Здобувши вольову перемогу, кияни відірвалися від головного конкурента в турнірній таблиці на три очки. Однак боротьба за зону Ліги чемпіонів ще далеко не закінчена. Зоря - Динамо - 1: 3 (0: 0) Гол: Юрченко (54, пенальті) - Буяльський (71, Вербич), де Пена (75, Шепелев), Циганков (90 + 6). На 83-й хвилині видалений Цвек. Зоря: Махарадзе - Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко - Іванисеня (Цвек, 79) - Кочергін, Юрченко (Луньов, 85), Хомченовський - Кабан, Громов. Динамо: Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук (Кадір, 84), Буяльський (Шапаренко, 90) - Цітаішвілі (Циганков, 62), Русин (Вербич, 62), Андрієвський (де Пена, 62). Попереджені: Михайличенко, Абу Ханна, Чеберко - Кендзьора, Попов.

Колос - Шахтар: гірники облюбували Олімпійський