Динамо здобуло найбільшу перемогу в сезоні, забивши п'ять голів у ворота Зорі (відео)

25.02.2019 19:29
Підопічні Олександра Хацкевича відкрили весняну частину української Прем'єр-ліги розгромною перемогою над гостями з луганської Зорі

Біло-сині вже встигли провести два офіційні зустрічі, вибивши Олімпіакос в 1/16 фіналу Ліги Європи. Луганчани ж грали свій перший матч в рамках весняної частини сезону. У порівнянні з четверговим поєдинком Олександр Хацкевич зробив лише одну заміну - місце Шепелєва зайняв Сидорчук. Юрій Вернидуб відразу кинув у бій двох нових-старих гравців Зорі - Будковского і Чайковського. У перші півгодини зустрічі моментів практично не виникало, а ігровою перевагою володіли господарі. У Зорі своєю спробою відзначився Хомченовський, в складі Динамо непогано в ближній кут пробивав Вербич. Однак в останню 15-хвилинку першого тайму кияни «підірвали» гру. Спочатку Циганков вбіг до штрафного і викотив м'яч на Шапаренко, якому залишалося лише влучити в порожні ворота. Потім Вербич отримав сферу в центрі поля, пішов вперед, обіграв декількох футболістів Зорі і пробив невідпорно для Луїса Феліпе. А перед самою перервою Шапаренко оформив перший дубль в чемпіонаті, замкнувши на дальній штанзі крос Вербича. день дебютів Вернидуб зробив дві заміни в перерві, однак рахунок на табло лише погіршувався для гостей. На 53-й хвилині Караваєв спробував винести м'яч, але відкинув круглого на Вербича, і словенець після декількох рухів забив свій другий гол. Беньямін вперше відзначився двічі за матч у футболці Динамо. Після цього команди могли змінити рахунок ще кілька разів. Луїс Феліпе помилився в одній із ситуацій, але Кендзьора не влучив у порожні ворота. Міг забивати в складі Зорі Кочергін, але після рикошету від Шабанова м'яч полетів повз ціль. У кінцівці Хацкевич провів заміни, дав дебютувати в Прем'єр-лізі Цітаішвілі. На 73-й хвилині динамівці забили п'ятий - це Сіль замкнув фланговий навіс Кендзьора. Після дебютного голу в ворота Олімпіакоса іспанець відзначився в другому матчі поспіль. https://www.youtube.com/watch?v=UkOAcp1HHbw У підсумку кияни здобули важливі три очки, зміцнивши своє друге місце в турнірній таблиці. Динамо і раніше відстає на сім пунктів від Шахтаря, який в паралельному матчі здолав Олександрію (2: 0). Зорі ж в наступних турах доведеться понервувати, так як вона ще не забезпечила собі попадання в топ-шістку. Динамо - Зоря - 5: 0 (3: 0) Голи: Шапаренко (34, Циганков, 45, Вербич), Вербич (38, Миколенко, 53), Сіль (73, Кендзьора). Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Буяльський (Алібеков, 76) - Циганков (Цітаішвілі, 70), Шапаренко, Вербич - Сіль (Русин, 79). Зоря: Луїс Феліпе - Караваєв, Вернидуб, Литвин, Чеберко - Чайковський, Сілас (Арвеладзе, 46) - Луньов (Кабан, 46), Кочергін (Леонадро, 73), Хомченовський - Будковський. попередження: Шапаренко, Вербич, Сидорчук, Шабанов - Луньов, Кабан, Литвин.

Навздогін автографу Соля. Перші голи легіонерів за Динамо за останні п'ять сезонів (відео)

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)