Динамо без особливих проблем пройшло Маріуполь у Кубку України

27.10.2021 18:52
Категорії: Топ Новини

Підопічних Мірчі Луческу вивели до чвертьфіналу точні удари Беньяміна Вербича та Артема Шабанова

Динамо свій матч 1/8 фіналу Кубка України проводило у Маріуполі проти аутсайдера Прем'єр-ліги. Наставник киян Мірча Луческу у цьому поєдинку не використав Віталія Миколенка, Віталія Буяльського, Віктора Циганкова, Карлос Де Пену. Проте це не завадило біло-синім контролювати хід усієї зустрічі.

Вже в першому таймі кияни забили два м'ячі, і обидва рази після розіграшу кутових. Спочатку ворота Турбаєвського ударом головою вразив Вербич, а потім уже після знижки Вербича відзначився Шабанов.

У другому таймі Динамо не створювало стільки гольових моментів, як це було до перерви, проте й азовцям кияни не дозволяли загрожувати воротам Бойка. І все ж таки невелика розслабленість гостей призвела до гола у ворота біло-синіх. 1:2. На 85-й хвилині у контратаці відзначився Очеретько. Інтрига? У вісім хвилин, що залишилися, Маріуполь не мав можливостей зрівняти рахунок.