Динамо без особливих проблем пробилося до фіналу Кубка України

17.06.2020 14:52
Героєм поєдинку Минай - Динамо став данський півзахисник киян Мікаель Дуелунд, який відзначився двома забитими м'ячами

У порівнянні з матчем чемпіонату проти Зорі, в півфінальному поєдинку Кубка України проти Миная головний тренер Динамо Олексій Михайличенко в стартовому складі своєї команди зробив відразу сім замін. І з одного з них він точно не прогадав, оскільки героєм першого тайму, та й усього матчу став півзахисник біло-синіх Мікаель Дуелунд. Вже на 9-й хвилині датчанин відкрив рахунок після передачі Караваєва. Цей гол напевно сплутав карти Василю Кобіну, чиї підопічні знітилися. Гра перейшла в спокійне русло. Але варто було динамівцям включитися, відразу виникали небезпечні моменти біля воріт Миная. Так на 27-й хвилині Попович збив все того ж Дуелунда, однак Фран Сіль з точки пробив повз ворота. А на 39-й знову-таки Дуелунд, отримавши пас від Андрієвського, спокійно розібрався з воротарем господарів. 0: 2.     Створити момент, схожий на гольовий, міна вдалося тільки на 25-й хвилині, але після колективного відбору м'яча на чужій половині поля, удар Нурієва з меж штрафного прийшовся вище воріт.  Другий тайм кияни також почали активно і на 51-й хвилині забили третій м'яч, проте після перегляду VAR гол Вербича скасували через офсайд. Надалі біло-сині не форсували події, а грали по результату, який їх цілком влаштовував. Всі спроби Миная хоча б скоротити розрив у рахунку не увінчалися успіхом. Більш того, закарпатці за весь поєдинок так жодного разу і не пробили в площину воріт. Постріл Оринчак в штангу на 90 + 3-й хвилині був ударом відчаю ... У підсумку, перемігши 2: 0, Динамо закономірно вийшло у фінал Кубка України. Суперник киян по вирішального матчу турніру визначиться 24 червня в протистоянні Маріуполя і Ворскли.

Кубок України. 1/2 фіналу

Минай (Д2) - Динамо - 0: 2 (0: 2)

Голи: Дуелунд (9, 39). На 27-й хвилині Сіль не реалізував пенальті (мимо). Минай: Попович, Стасюк, Жичиков (Машатлір, 71), Допілка, Матікобожік, Вагін (Ткачук, 40), Нурієв, Книш (Голодюк, 71), Глагола (Шпак, 43), Піняшко, Оринчак. Динамо: Бойко, Піваріч (Миколенко, 88), Шабанов, Попов, Караваєв, Шепелев (Буяльський, 46), Андрієвський, Дуелунд (Шапаренко, 72), Де Піна (Циганков, 61), Вербич, Сіль (Каргбо, 61). Попереджені: Вагін, Нурієв, Піняшко - Шепелев, Циганков, Андрієвський, Миколенко.

Адріан Пуканич: «Динамо цей сезон все одно вже не врятує ...»