Діаспори в Бресті і Будапешті продовжують шлях: українські легіонери в Лізі чемпіонів і Лізі Європи

29.08.2020 19:03
Українські легіонери в Лізі чемпіонів провели два кваліфікаційні раунди в сезоні-2020/2021, а в Лізі Європи - один раунд Ще не встиг завершитися унікальний за своєю тривалістю євросезон-2019/2020, як уже стартував новий. У Лізі чемпіонів з 8-го по 26 серпня встигли провести один попередній і два кваліфікаційні раунди. І пішли на перерву. Попереду - третя кваліфікація (15-16 вересня), за нею - стадія плей-офф кваліфікації. На ній УЄФА повертається до практики двоматчових дуелей, а поки що команди вибивають один одного в одному поєдинку. Незвично, звичайно, але терміни підтискають. Післязавтра, до слова, відбудеться жеребкування третього раунду кваліфікації ЛЧ. З неї починає свій єврокубковий шлях Динамо. Серед потенційних суперників - австрійський Рапід, грецький ПАОК, голландський АЗ. Станом на 1 вересня намічена жеребкування пар плей-офф раунду.

Ігор Харатін в матчі проти Селтіка. фото fradi.hu

Добралися до цієї стадії також дві команди з українськими легіонерами - білоруське Динамо з Бреста і угорський Ференцварош. Їх потенційні суперники - Динамо (Хорватія), Янг Бойз (Швейцарія), Црвена Звезда (Сербія), Карабах (Азербайджан) і Маккабі ТА (Ізраїль). У Лізі Європи з 20-го по 27 серпня провели лише попередній раунд і перший раунд кваліфікації. Попереду - другий (17 вересня) і третій (24 вересня) раунди кваліфікації, потім - плей-офф раунд (1 жовтня). Переможці будуть визначатися в одному матчі. Нагадаємо, що в кваліфікації від України дебютують Колос (другий раунд) і Десна (третій раунд). Свого суперника Колос дізнається 31 серпня, а 1 вересня відбудеться жеребкування пар третього раунду.

Українські легіонери в Лізі чемпіонів (2020/2021). Перший кваліфікаційний раунд

Сергій ВАКУЛЕНКО 07.09.1993 Арарат-Вірменія (Вірменія) Омонія (Кіпр) 0:1 120 хвилин
Ігор ХАРАТІН 02.02.1995 Ференцварош (Угорщина) Юргорден (Швеція) 2:0 90 хвилин
Євген ХАЧЕРІДІ 28.07.1987 Динамо Бр (Білорусь) Астана (Казахстан) 6:3 90 хвилин
В'ячеслав ШАРПАР 02.06.1987 Рига (Латвія) Маккабі ТА (Ізраїль) 0:2 90 хвилин
Артем МІЛЕВСЬКИЙ 12.01.1985 Динамо Бр (Білорусь) Астана (Казахстан) 6:3 85 хвилин
Євген ЄФРЕМОВ 17.01.1994 Судува (Литва) Флора (Естонія) 1:1 71 хвилина
Андрій Близниченко 24.07.1994 Шериф (Молдова) Фолу (Люксембург) 2:0 3 хвилини
Сергій РЕБРОВ 03.06.1974 Ференцварош (Угорщина) Юргорден (Швеція) 2:0 тренер
Примітка. У серії пенальті Судува обіграла Флору - 4: 2.

Українські легіонери в Лізі Європи (2020/2021). Перший кваліфікаційний раунд

Дмитро КЛЬОЦ 15.04.1996 Кешля (Азербайджан) Лачи (Албанія) 0:0 120 хвилин
Зураб Очігава Софія Альбертівна 18.05.1995 Левадія (Естонія) Б-36 (Фарери) 3:4 120 хвилин
Євген СМИРНОВ 16.04.1993 Сфинтул Георге (Молдова) Шахтар С (Білорусь) 0:0 120 хвилин
Іван ПЕТРЯК 13.03.1994 Фехервар (Угорщина) Богеміанс (Ірландія) 1:1 108 хвилин
Юрій Бушман 14.05.1990 Кауно Жальгіріс (Литва) Буде / Глимт (Норвегія) 1:6 90 хвилин
Ігор ГОНЧАР 10.01.1993 Алашкерт (Вірменія) Ренова (Північна Македонія) 0:1 90 хвилин
Денис ДЕДЕЧКО 02.07.1987 Ноа (Вірменія) Кайрат (Казахстан) 1:4 90 хвилин
Єгор КОНДРАТЮК 02.08.2000 Динамо-Авто (Молдова) Вентспілс (Латвія) 1:2 90 хвилин
Данило КУЧЕР 25.01.1997 Ригас ФС (Латвія) Партизан (Сербія) 0:1 90 хвилин
Олександр МАСАЛОВ 22.01.1997 Динамо-Авто (Молдова) Вентспілс (Латвія) 1:2 90 хвилин
Микола МУСОЛІТІН 21.01.1999 Валмієра (Латвія) Лех (Польща) 0:3 90 хвилин
Андрій САХНЕВИЧ 17.04.1989 Вентспілс (Латвія) Динамо-Авто (Молдова) 2:1 90 хвилин
Артем СУХОЦЬКИЙ 06.12.1992 Динамо Мн (Білорусь) Пяст (Польща) 0:2 90 хвилин
Ренат Мочуляк 15.02.1998 Сфинтул Георге (Молдова) Шахтар С (Білорусь) 0:0 78 хвилин
Адерінсола ЕСЕОЛА 28.06.1991 Кайрат (Казахстан) Ноа (Вірменія) 4:1 12 хвилин
Андрій Бацула 06.02.1992 Динамо Мн (Білорусь) Пяст (Польща) 0:2 запас
Ігор ЛЕВЧЕНКО 23.02.1991 Динамо Бт (Грузія) Хапоель БШ (Ізраїль) 0:3 запас
Олександр НАДЬ 02.09.1985 Гонвед (Угорщина) Інтер (Фінляндія) 2:1 запас
Максим ПІРОГОВ 30.12.1996 Динамо-Авто (Молдова) Вентспілс (Латвія) 1:2 запас
Артем ФЕДОРІВ 18.09.1998 Динамо-Авто (Молдова) Вентспілс (Латвія) 1:2 запас
Юрій ВЕРНИДУБ 22.01.1966 Шахтар С (Білорусь) Сфинтул Георге (Молдова) 0:0 тренер
Примітка. У серії пенальті Фехервар обіграв Богеміанс (4: 2), Кешля програла Лачи (4: 5), а сутичка команд з українцями (Шахтар С - Сфинтул Георге) завершилася перемогою молдаван - 4: 1. Андрій КУДИРКО МанСіті придумав хитру схему, як платити Мессі божевільну зарплату

На ваш погляд, як завершиться матч Ліги націй-2020/2021 Україна - Швейцарія, який відбудеться у Львові 3 вересня?

• Перемогою збірної України (80%, голосів: 1 420)