Дежавю по-київськи: Динамо знову втратило очки в Лізі Європи в кінці матчу

04.10.2018 22:57
Підопічні Олександра Хацкевича зіграли внічию з чеським Яблонцем, хоч і вели 2: 0 по ходу матчу

Після нічиєї з Астаною біло-сині зробили висновки і здобули три перемоги поспіль в чемпіонаті. Динамівці розуміли важливість виїзного поєдинку в Чехії і не мали права повертатися додому без трьох очок. Олександр Хацкевич повинен був вирішувати проблему відсутності Вербича. У центр нападу наставник відрядив Бесєдіна, під ним розташувався Гармаш, а праворуч - Морозюк. Як би там не було, скромні чехи навряд чи могли конкурувати з гостями в кадровому плані. Поєдинок розпочався для киян чудово. На восьмій хвилині Буяльський розрізав оборону суперників, Морозюк викотив на набігаючого Циганкова, а той відкрив рахунок. Незабаром Гармаш скористався помилкою захисника, змістився в центральну зону перед штрафним і з лівої ноги поклав м'яч у дальній кут - 2: 0. Після цього Динамо трохи заспокоїлося, але Яблунець абсолютно нічого не показував в атаці. Тим абсурдніше виглядає гол чехів на 33-й хвилині - Травник подав, а забутий захисниками киян Говорка пробив в ближній кут і відквитав один гол. В кінці першого тайму гольовий шанс був у Буяльського, але оборонець суперників виніс м'яч з лінії воріт. Одне очко замість трьох На початку другої половини зустрічі господарі почали наносити удари з різних позицій, але для Бойко вони небезпеки не несли. На 67-й хвилині після навісу Морозюка м'яч влучив у поперечину, але воротар Яблонця все контролював. Трохи пізніше Бесєдін замикав простріл з флангу, але його удар в останній момент заблокували. Здавалося б, Динамо має спокійно доводити гру до логічного завершення, але ... На 81-й хвилині Піваріч припустився грубої помилки на своїй половині, Масопуст обігрався з партнером і увірвався в штрафну, а потім простріл хавбека замкнув Травник - 2: 2. У кінцівці спроби Динамо повернути перевагу ні до чого не привели, та й гості досить непогано тікали в контратаки. Також відзначимо, що в доданий час у складі Яблонця на заміну вийшов українець Едуард Соболь. Вдруге поспіль зігравши внічию з рахунком 2: 2, підопічні Хацкевича ускладнили собі турнірне становище. Після перемоги Астани над Ренном (2: 0) динамівці йдуть лише на третій сходинці в квартеті. Яблонець - Динамо — 2:2 (1:2) Голи: Говорка (33, Травник), Травник (81, Масопуст) - Циганков (8, Морозюк), Гармаш (15). Яблуниця: Грубі - Голешов, Говорка, Лишка, Ганоушек - Хюбшман - Масопуст (кубістів, 86), Травник, Поважанец, Йовович (Соболь, 90 + 2) - Храмоста (Яніс Ікаунієкс, 78). Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 79) - Морозюк, Гармаш, Циганков - Бесєдін. Попереджені: Голешов, Поважанец - Морозюк, Буяльський, Піваріч.