Десна на останніх хвилинах вирвала перемогу в матчі з Рухом

17.09.2021 21:30

Чернігівська Десна після трьох матчів без перемог взяла три очки в домашньому поєдинку з львівським Рухом

Фото upl.ua

У стартовому поєдинку 8-го туру першості України Десна в Чернігові приймала львівський Рух.

Ключовий момент зустрічі стався під саму завісу матчу. На 90-й хвилині Лях втратив м'яч в кутку власному штрафному, його підхопив Завійський, який зробив передачу на Тотовицького. Останній головою завдав влучного удару - 1: 0.

Десна перервала триматчеву безвиграшну серію і набравши 16 очок вийшла на третє місце в турнірній таблиці. Рух з вісьмома пунктами йде дев'ятим.