Десна відправила два м'ячі у ворота Олімпіка

24.10.2020 18:13

У 7-му турі УПЛ в Києві зустрілися донецький Олімпік і чернігівська Десна

Фото olimpik.com.ua

Чернігів потрапив в «червону» зону по епідеміологічної ситуації в країні, тому матч з Олімпіком був перенесений до Києва. Зустріч у відповідь відбудеться вже в Чернігові.

До шостого туру команди підійшли сусідами в турнірній таблиці, набравши по дев'ять очок. При цьому обидві команди програли в минулому турі. Чернігівці поступилися на виїзді Дніпру-1, а Олімпік програв Ворсклі.

Цієї суботи удача посміхнулася гостям, які реабілітувалися за минулий тур. На 24-й хвилині нападник Десни Ілля Шевцов забив перший гол своєї команди. Ближче до кінця першого тайму Десна подвоїла свою перевагу. На 37-й хвилині гол у свій актив записав нападник чернігівської команди Андрій Тотовицький. Двом забитим голам Олімпік протиставити нічого не зміг і в підсумку поступився 0: 2.

Олімпік - Десна - 0: 2

Голи: Шевцов (24), Тотовіцкій (37)

Олімпік: Кичак, Лебеденко, Пасіч (Ксьонз, 61), Гришко, Драме, Бабенко, Завійський (Романовський, 61), Тейшейра (Чогадзе, 77), Політило (Каргбо, 77), Беніто, Шахаб.

Десна: Паст, Огиря, Арвеладзе (Єрмаков, 82), Тотовіцкій (Дегтярьов, 82), Калитвинцев (Гуцуляк, 90), Мудрик (Картушов, 69), Гітченко, Мостовий, Конопля, Імереков, Шевцов (Домбровський, 69).