Десна зганьбилася в Маріуполі й не потрапила до єврокубків

09.05.2021 15:52

Програвши з великим рахунком, підопічні Олександра Рябоконя пролетіли повз Лігу конференцій УЄФА

У головного тренера Десни Олександра Рябоконя перед вирішальною грою чемпіонату напевно були побоювання за результат, оскільки в останніх чотирьох зустрічах чернігівці набрали лише два очки з 12-ти можливих і тим самим поставили себе в непросте становище в боротьбі за вихід до єврокубків.

Щоб ні від кого не залежати, гостям потрібно було перемагати, але перший тайм, незважаючи на велику ігрову перевагу Десни, був, можна сказати, обережним, адже кожна помилка мала велику ціну. Утім, на перерву чернігівці пішли, ведучи в рахунку. Під саму завісу тайму після навісу Сухоцького Конопля виграв верхову боротьбу у Драмбаєва і відправив м'яч у сітку. 0: 1.

Мабуть, цей гол зіграв злий жарт із Десною, яка повністю провалила другий тайм. Варто віддати належне й підопічним Остапа Маркевича, які просто зім'яли опонента, забивши чотири м'ячі. Відзначимо дубль нападника молодіжної збірної України Данила Сікана, який провів перший матч після важкої травми.

Ця поразка відкинула Десну на шосте місце, тим самим чернігівці пролетіли повз єврокубкової зони.

Прем'єр-ліга. 26-й тур

Маріуполь - Десна - 4: 1 (0: 1)

Голи: Очеретько (61), Сікан (63, 78), Бондаренко (86) - Конопля (44).

Маріуполь: Кравцов, Меліченко, Мампассі, Муравський (Чоботенко, XNUMX), Драмбаєв, Чех, Очеретько (Тищенко, XNUMX), Кулієв, Горбунов (Стасюк, XNUMX), Кащук (Бондаренко, XNUMX), Сікан (Плакса, XNUMX).

Десна: Паст, Конопля, Гітченко, Тамм (Чепурненко, XNUMX), Сухоцький, Огиря (Арвеладзе, XNUMX), Домбровський, Калітвінцев, Картушов, Гуцуляк (Єрмаков, XNUMX), Безбородько.

Попереджені: Муравський, Бондаренко - Гуцуляк, Домбровський, Сухоцький. На XNUMX-й хвилині  видалений Домбровський.