Перемогти не допоміг навіть хет-трик! Маріуполь та Десна видали захоплюючий трилер

05.12.2021 21:54

Черніновська Десна та Маріуполь забили шість м'ячів на двох у поєдинку чемпіонату України

Фото upl.ua

Сьогодні у поєдинку 17-го туру чемпіонату України чернігівська Десна приймала Маріуполь. Підопічні Остапа Маркевича влаштувалися на дні турнірної таблиці, і окуляри їм були потрібні, як повітря.

Що й позначилося під час зустрічі. На 29-й хвилині Кащук у центрі штрафного майданчика отримав передачу від Драмбаєва і моментально завдав точного удару – 1:0. На початку другої половини зустрічі він же холоднокровно реалізував пенальті та подвоїв перевагу маріупольців.

Однак це був лише початок. Голи Арвеладзе, Юрченко та Волошина повністю перевернули перебіг зустрічі. При цьому на 75-й хвилині Будковський ще й не реалізував одинадцятиметровий, пробивши у штангу.

Тим не менш, гостям вдалося уникнути поразки після того, як Кащук у компенсований час оформив хет-трик. Зрештою, по-справжньому бойова нічия – 3:3.

Десна з 25-ма очками знаходиться на сьомому місці, а Маріуполь із вісьмома на останньому.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 17 тур

Десна - Маріуполь - 3: 3 (0: 1)

Голи: Арвеладзе (51), Юрченка (57), В. Волошин (80) – Кащук (29, 49, з пенальті, 91)

На 75-й хвилині Будковський (Десна) не реалізував пенальті.

Десна: Литовка, Завійський, Селін, Сафронов, Болбат, Домбровський, Арвеладзе (В. Волошин, 78), Калитвинцев, Безбородько (Шевцов, 78), Будковський (Дегтярьов, 92), Юрченко.

Маріуполь: Турбаєвський, Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Стасюк, Чех (Петерман, 68), Мішнєв (Спіровський, 92), Очеретько, Топалов (Хромей, 76), Кащук, Холод.

Попереджені: Калитвинцев (45), Домбровський (45+1) - Мішнєв (16), Чех (37).

У наступному турі Маріуполь прийматиме Дніпро-1, Десна в гостях зіграє з Інгульцем.

У дев'ятку! Руслан Маліновський забив чудовий м'яч у чемпіонаті Італії (відео)