Десна здобула ефектну перемогу над Динамо, незважаючи на дубль Циганкова

28.06.2020 20:23
У результативному поєдинку 28-го туру чемпіонату України чернігівська Десна обіграла київське Динамо

фото desna.football

Кияни підійшли до гри з серією з чотирьох перемог, тоді як чернігівці в минулому турі поступилися в принциповій дуелі Зорі. Біло-сині мали серйозні кадрові труднощі - на цьому тижні вибули Попов і Миколенко. У Десни на поле через дискваліфікацію не міг вийти Імереков. Олексій Михайличенко здивував складом, випустивши зліва в захисті Караваєва. З перших хвилин знову вийшов Андрієвський, несподівано з'явився в «старті» Каргбо, тоді як набрав форму де Пена знову почав поєдинок на лаві. Додамо, що в другому таймі на заміну вийшов відновився Сидорчук. Команди почали «з місця в кар'єр», і вже на четвертій хвилині рахунок був відкритий - захисники Десни вибили м'яч точно на ногу Циганкову, який розстріляв ворота Паста. Господарі відповіли промахом з відмінною позиції від Будковского, а також могли отримати право на пенальті, але за допомогою VAR Катерина Монзуль розібралася в ситуації з падінням Картушова. І все ж голи господарів чекати довго не довелося - Кузик здорово розрізав оборону Динамо передачею, а Картушов з другої спроби зумів обіграти Бущана. Киянам було важко будувати свої атаки, тоді як чернігівці навіть частіше били по воротах і в цілому виглядали гостріше. Особливо проявляв активність Кузик, який і вихід один на один не реалізував, і Бущана потривожив. У підсумку така картина вилилася у другий гол підопічних Олександра Рябоконя. На 26-й хвилині Кузик подав кутовий, Будковський зачепив м'яч, а останнім на шляху снаряда виявився Каргбо. Перший гол Ібрагіма за Динамо, ось тільки в свої ворота. Сміливість Десни нагороджена трьома очками До кінця першого тайму особливої ​​небезпеки не виникало - снаряди летіли повз ціль. У перерві Михайличенко зняв Каргбо і випустив де Піну, який урізноманітнив атаки гостей. У другій половині зустрічі ініціативою більше володіли динамівці, але структури їх грі явно не вистачало. На початку другого тайму Бущан і Паст обмінялися сейвами. Пізніше голкіпер чернігівців впорався з нескладними ударами Вербича та де Піни. Десна відповіла супер-моментом, коли Кузик увірвався в чужу штрафну і прибрав Кадір, але Бущан виручив. Динамо все ніяк не могло зрівняти рахунок. Можна виділити непоганий дальній удар Караваєва трохи вище цілі. У Десни з гарної позиції в «молоко» зарядив Тотовіцкій, а з пострілом Домбровського впорався Бущан. І все ж на 86-й хвилині Циганкову вдалося відзначитися - він замкнув простріл де Піни ефектним ударом п'ятою. Однак на цьому події в поєдинку не завершилися, так як нічиєї обом суперникам було мало. У підсумку більше пощастило господарям. Уже в компенсований тільки що вийшов Арвеладзе подав кутовий, а Гітченко красивим «парашутом» перекинув Бущана. В результаті Десна здобула перемогу в результативному поєдинку, показавши більш ніж гідний футбол. Відстань від киян знову скоротилося до трьох очок. Десна - Динамо - 3: 2 (2: 1) Голи: Картушов (12), Каргбо (25, автогол), Гітченко (90 + 1, Арвеладзе) - Циганков (3, 86, де Пена). Десна: Паст - Д. Фаворов, Тамм, Гітченко, Конопля - Картушов (Арвеладзе, 90), Домбровський, Огиря, Кузик (Мостовий, 75) - Будковський (Тотовіцкій, 75), Філіппов (Старенький, 85). Динамо: Бущан - Кендзьора, Каргбо, Шабанов, Караваєв - Шепелев (Сидорчук, 58), Андрієвський (Дуелунд, 63) - Циганков, Буяльський (Шапаренко, 86), Вербич - Каргбо (де Пена, 46). попередження: Картушов, Огиря - Шепелев, Шабанов, Кадір.

Каштру увійшов в топ-п'ятірку: тренери Шахтаря в чемпіонаті України