Десна і Олександрія не змогли перервати свої невдалі серії в чемпіонаті України

22.10.2021 19:00

Чернігівська Десна розписала бойову нічию з Олександрією в поєдинку чемпіонату України

У стартовому поєдинку 12-го туру першості країни Десна в Чернігові приймала Олександрію.

Підопічні Олександра Рябоконя не знали смаку перемог два матчі поспіль і почали матч активніше. Але тільки ось їхні зусилля пропали марно, а на 26-й хвилині Калюжний головою переведені флангову передачу на лінію воротарського майданчика і Третьяков в падінні пробив у нижній кут - 1: 0 на користь гостей, які також не могли виграти тричі поспіль.

Відігралися, правда, господарі швидко. Через сім хвилин Картушов навісив в штрафну, а там, забутий усіма, Безбородько розстріляв ворота Білика - 1: 1.

У другій половині гри суперники дуже хотіли вирвати перемогу, створили безліч моментів, але реалізувати їх так і не змогли.

Після цього матчу Десна набрала 19 очок і залишилася на шостому рядку в турнірній таблиці. Олександрія з 18 пунктами перебуває на сьомому місці.