Десерт з топ-ліг: потенційний трофей Зінченко і дербі всієї Німеччини

27.07.2021 16:02
Категорії: Новини теми

Які команди головних європейських чемпіонатів зіграють в національних Суперкубка в цьому сезоні?

Не за горами початок баталій в європейських топ-лігах. Саме час з'ясувати імена учасників суперкубків «великої п'ятірки», так як розіграш таких трофеїв зазвичай і відкриває сезон полювання за титулами.

01.08. Суперкубок Франції. Блумфілд (Тель-Авів)

У минулому сезоні несподіваним чемпіоном Ліги 1 став Лілль, А ПСЖ задовольнявся лише перемогою в Кубку. Тепер же ці команди розіграють між собою трофей в Тель-Авіві. Парижани брали Суперкубок 10 разів, в тому числі і вісім останніх років. Лілль ж має шанс вперше завоювати цю «чашку».

07.08. Суперкубок Англії. Уемблі (Лондон)

МанСіті Олександра Зінченка в минулому сезоні взяв чемпіонство і Кубок Ліги, тоді як Кубок Англії вперше в історії дістався Лестеру. Що стосується суперкубків, то в активі городян шість успіхів, а у Лисов - лише один.

17.08. Суперкубок Німеччини. Сигнал Ідуна Парк (Дортмунд)

Дер-Класікер чекає німецьких уболівальників уже в серпні. Баварія в цьому році в черговий раз взяла салатницю, а Боруссія Д перемогла в Кубку. Саме ці команди - кращі за виступами в Суперкубку Німеччини. У мюнхенців вісім титулів, у дортмундців - шість. До речі, матч пройде на домашньому стадіоні Джмелів.

12-16.01. Суперкубок Іспанії. Кінг Абдалла Спортс Сіті (Джидда)

Третій рік поспіль турнір пройде в форматі протистояння чотирьох команд. У січні 2022 змагання прийме Саудівська Аравія. Учасниками стали чемпіон Іспанії (Атлетико), Віце-чемпіон країни (Реал), А також переможець і фіналіст Кубка (Барселона и Атлетик відповідно). Найбільше суперкубків в активі каталонців (13), проте в 2021 році трофей взяли баски. Півфінали виглядають наступним чином: Атлетіко - Атлетік (12 січня), Барселона - Реал (13 січня).

Суперкубок Італії

Поки що дата і місце проведення поєдинку невідомі, проте в останні роки він проходив взимку і найчастіше за кордоном. Учасниками Суперкубка стануть чемпіон Італії Інтер і володар Кубка Ювентус. Примітно, що саме нерадзуррі перервали гегемонію туринців в Серії А. В активі Ювентуса дев'ять виграшів трофея (рекорд), у Інтера - п'ять.