Дербі українців і перестрілка без Мессі. Найрезультативніші матчі сезону в топ-лігах (відео)

16.05.2018 13:05
Згадуємо самі результативні поєдинки головних європейських чемпіонатів в сезоні-2017/18
ЗМІ

фото schalke04.de

У минулий уїк-енд було зафіксовано відразу два божевільних результату. В останньому турі АПЛ Тоттенхем вдома взяв гору над Лестером (5: 4), а Леванте з аналогічним рахунком перервав безпрограшну серію Барселони. У зв'язку з високою концентрацією забитих голів на Уемблі і Сьюдад де Валенсія ми вирішили згадати найбагатші на м'ячі поєдинки сезону. АПЛ. 8 тур. МанСіті - Сток Сіті - 7:2 У поєдинку лідера і аутсайдера інтрига померла вже в перші півгодини гри. У складі городян забивали шість різних футболістів, серед яких лише Габріелю Жезус вдалося зробити дубль. Більш того, один з м'ячів Сток Сіті в свої ворота відправив захисник господарів Кайл Уокер. https://www.youtube.com/watch?v=liwXFBSU68U АПЛ. 38 тур. Тоттенхем - Лестер - 5:4 Лондонці вже забезпечили собі місце в Лізі чемпіонів, але не дозволили нахабним гостям покуражитися на Уемблі. По ходу поєдинку Лисиці вели 3: 1, але в другому таймі шпори все ж виявилися сильнішими. У складі Лестера дубль оформив Джеймі Варді, по разу відзначилися Ріяд Марез і Келечі Іхеаначо. За Тоттенхем по два забили Харрі Кейн і Ерік Ламела, також автогол у свій пасив вніс Крістіан Фукс. https://www.youtube.com/watch?v=ljV8iwmnUOc Ла Ліга. 8 тур. Бетіс - Валенсія - 3:6 Бетіс в нинішньому сезоні виявився «веселим» - після 37-ми турів у нього по 58 забитих і пропущених голів. Валенсія на момент восьмого туру йшла в числі лідерів, але ледь не зганьбитися в поєдинку з огірками. Миші вели 4: 0, поки з 79-ї по 84-ту хвилину господарі не відіграли три голи. Лише точний постріл Сімоне Дзазди на 88-й «заспокоїв» зелено-білих. Ла Ліга. 29 тур. Реал - Жирона - 6:3 Каталонці в першому колі несподівано завдали поразки бланкос, так що на Сантьяго Бернабеу їх чекала помста. Перший тайм завершився нічиєю 1: 1, але в другому мадридці вже виглядали переконливо. Головним героєм зустрічі став Кріштіану Роналду, який оформив покер. Ла Ліга. 37 тур. Леванте - Барселона - 5:4 За 36 попередніх турів синьо-гранатові не потерпіла жодної поразки, однак продовжити серію в матчі з невмотивованим суперником не зуміли. Також варто відзначити, що на поле був відсутній лідер Барселони Ліонель Мессі. Жаби після першої половини, вигравали з рахунком 2: 1, а незабаром після перерви ще тричі засмутили гостей. Каталонці відіграли три м'ячі, але добитися хоча б нічиєї не зуміли. Героями Леванте стали автор хет-трику Еммануель Боатенг і оформив дубль Еніс Барді. Бундесліга. 13 тур. Боруссія Д - Шальке - 4:4 У Німеччині за матч максимально забивали вісім м'ячів. У Рурському дербі Боруссія Андрія Ярмоленко чотири рази відзначилася в першому таймі, але утримати переможний рахунок не зуміла. У другій половині Шальке відновив паритет, а ще один наш «німець» Євген Коноплянка двічі асистував партнерам. Останній гол у поєдинку Налдо забив якраз після передачі українця. https://www.youtube.com/watch?v=Q_rEgCGheZo Бундесліга. 17 тур. Ганновер - Байєр - 4:4 В останньому турі перед Новим роком середняки відібрали очки у фармацевтів. На перерву лідерами пішли господарі - 3: 2. Байєр, здавалося б, переломив хід поєдинку дублем Леона Бейлі, проте на 83-й хвилині пропустив від Юліана Корба. Хто знає, може саме цих двох очок в результаті і не вистачило леверкузенцям, щоб потрапити в зону Ліги чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=1SUoq0gyIF8 Бундесліга. 34 тур. Герта - РБ Лейпциг - 2:6 Бикам для потрапляння на четверту сходинку потрібні були велика перемога і осічка конкурентів. Своє завдання Лейпциг виконав, однак Байєр і Хоффенхайм очок не втратили. В результаті Ред Булл посів шосте місце і відправиться в Лігу Європи. У поєдинку з Гертою в кожному з таймів гості перемогли з рахунком 3: 1, а головним героєм зустрічі став Жан-Кевін Огюстен, на рахунку якого два голи і один асист. Серія А. 9 тур. Удінезе - Ювентус - 2:6 На той момент туринці лише починали своє сходження до чергового скудетто і йшли плече в плече з конкурентами. Господарі забили першими, однак ще у стартовій половині Зебри вирвалися вперед. При цьому з 26-ї хвилини Ювентус грав в меншості після видалення Маріо Манджукич. Остаточно інтрига вичерпалася в середині другого тайму, коли Самі Хедіра забив четвертий. Взагалі ж за матч німець оформив хет-трик. https://www.youtube.com/watch?v=2pzvtXW5luc Серія А. 30 тур. Лаціо - Беневенто - 6:2 Орли ризикують пролетіти повз Лігу чемпіонів і часто грають нестабільно, але є однією з найбільш видовищних команд кальчо. Ось і в матчі з головним аутсайдером сезону римляни покомизитися. Що цікаво, ще до 66-ї хвилини Лаціо поступався 1: 2, але потім «на зубах» вирвав перемогу, попутно оформивши розгром. До честі Беневенто потрібно сказати, що команда з сьомої хвилини грала в меншості. https://www.youtube.com/watch?v=7chPSJyChkk Ліга 1. Марсель - Мец - 6:3 Незважаючи на всі розгроми у виконанні ПСЖ, найрезультативнішим поєдинком стала сутичка провансальців з аутсайдерами. Кращий бомбардир Марселя в нинішньому сезоні Флоріан Товен в цьому поєдинку розродився хет-триком. Виграючи 5: 0, в кінцівці зустрічі жителі півдня розслабилися і дозволили опонентами відзначитися тричі. Володимир Сержао

Гаряча травнева пора. У яких чемпіонатах триває боротьба за золоті медалі?