День в історії. Перший хет-трик у літописі збірної

15.10.2021 12:01

Вісім років тому Марко Девич став першим футболістом національної команди України, який забив три м'ячі в одному матчі

Девіч

Фото dynamomania.com

15 жовтня

2013 рік - цього дня збірна України встановила відразу кілька історичних досягнень. У виїзному матчі із Сан-Марино вона домоглася найбільшої виїзної перемоги в історії. Крім того, відкрила лік хет-трикам своїх футболістів. Це був заключний поєдинок групового раунду кваліфікації ЧС-2014. І якби в Лондоні поляки змогли відібрати очки в Англії, команда Михайла Фоменка безпосередньо потрапляла б на чемпіонат світу. Свою частину програми збірна України виконала. А ось поляки в Англії програли - 0:2. Що стосується матчу в Серравалле, то вже в дебюті Селезньов із пенальті відкрив рахунок. Слідом із невеликим інтервалом пішли ще два голи. Справжній розгром наші вчинили вже після перерви. Відзначимо, правда, що з 56-ї хвилини господарі грали в меншості.

Селезньов своїм шансом не скористався...

Хет-трик Марко Девича став першим для футболістів збірної України за всю історію. Причому Євген Селезньов мав шанс ще до перерви оформити таке досягнення. Також відкрив лік своїм голам у національній команді Віталій Мандзюк. Всього наші гравці завдали по воротах суперника XNUMX удар, XNUMX з яких - у площину. Опоненти відповіли двома пострілами, влучивши в рамку воріт лише одного разу. Усі свої удари господарі завдали ще в першій половині матчу. Повторити гольове досягнення Марко Девича в одному матчі поки що зміг тільки Андрій Ярмоленко, який трохи більше ніж за рік, у листопаді XNUMX року, зміг тричі вразити ворота Люксембургу.

Сан-Марино - Україна - 0:8