День в історії. Експерименти в офіційному матчі

16.11.2020 11:00
Два роки тому збірна України вже в статусі переможця своєї групи Ліги націй поступилася на виїзді команді Словаччини

Фото Павла Кубанова

16 листопада

2018 рік - в цей день збірна України завершила виступ в дебютному розіграші Ліги націй УЄФА. Синьо-жовті підходили до гри в статусі переможців групи. Відповідно, для нашої команди звітний матч був практично товариським. У Андрія Шевченка виникла можливість поекспериментувати і задіяти нових кадрів, тим більше, що випали Ярмоленко, Марлос і Яремчук. У складі збірної України дебютував Борячук. Початок зустрічі для підопічних Шевченко вийшло жахливим. На шостій хвилині Гамшик зі штрафного скинув м'яч під удар Руснак, який за допомогою рикошету переграв Бойко. Незабаром пошкодження отримав Кривцов і був змушений покинути поле. Місце в центрі оборони зайняв черговий дебютант національної команди - Пластун. На 23-й хвилині Зрелак після подачі зліва якимось дивом не вразив ближній кут. Але все ж другий гол господарів прийшов: Куцка отримав знижку від Грегуша на підступах до штрафного і пробив, а м'яч від кулаків Бойко стрибнув у ворота.

Інтрига жила недовго

Відразу після перерви синьо-жовті скоротили відставання: Караваєв прорвався по флангу, прострелили в центр на Коноплянку, а Женя красиво пальнув сходу. Однак незабаром Гамшик потрапив в штангу, на відскік встиг Руснак і після його прострілу Зрелак п'ятою відправив м'яч у ближній кут. Соколи забили і в четвертий раз. Руснак відпасував Макові на лівий фланг, той змістився в центр і невідпорно виконав у дальній кут. У підсумку збірна України програла з великим рахунком, вперше при Шевченко пропустивши чотири м'ячі. Словаччина - Україна 4: 1

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)