Дебютний гол Олександра Зубкова за Ференцварош приніс перемогу команді Реброва над Лудогорца (відео)

10.07.2019 21:55
Український півзахисник Олександр Зубков забив м'яч у дебютному матчі за Ференцварош і приніс перемогу своїй команді над Лудогорца у відборі Ліги чемпіонів

Фото fradi.hu

У першому матчі першого відбіркового раунду Ліги чемпіонів Ференцварош Сергія Реброва на домашньому стадіоні приймав болгарський Лудогорец. У стартовому складі Фраді вийшли відразу троє українців - півзахисники Ігор Харатін, Данило Ігнатенко і Олександр Зубков.  Останній і став героєм зустрічі. За рахунку 1: 1 Зубков, який проводив дебютний поєдинок за угорську команду, відзначився забитим м'ячем. Він виявився переможним для Ференцвароша - 2: 1. https://streamable.com/kuo1p Відзначимо, що Зубков і Ігнатенко відіграли повний матч, а Харатін замінили на 77-й хвилині. Поєдинок у відповідь відбудеться 17 липня в болгарському Разграді. У цьому ж раунді Астана, якою керує український фахівець Роман Григорчук, переграла в домашньому поєдинку румунський ЧФР з рахунком 1: 0. Єдиний м'яч на рахунку Євгена Постникова.

Ліга Європи

Хорватська Хайдук в першому матчі відбіркового раунду Ліги Європи на виїзді легко впорався з мальтійської Гзіра. Партнери українця Олександра Сватка забили супернику два м'ячі. Сам український захисник вийшов в стартовому складі і провів на полі 75 хвилин. Результативними діями Сваток не відзначився.

У стані суперника. Порятунком литовського футболу займеться бельгієць з найширшими повноваженнями

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)