Навіть не нічия. Дебют українця у Франції відрізняється від починів колег (відео)

21.08.2021 11:03
Категорії: Новини теми

Згадуємо дебютні матчі нинішніх українських легіонерів в топ-лігах за команди з «великої п'ятірки»

Ще в березні стало відомо, що Микола Кухаревич переїде до Франції. Екс-гравець Руху поповнив ряди Труа, що добився підвищення в Лігу 1. У серпні форвард дебютував у місцевому першості в матчі з ПСЖ (1.2), Вийшовши на заміну на 80-й хвилині.

Крім Кухаревич, в топ-лігах зараз числяться п'ять українців. Нижче ми згадаємо їх дебюти на цьому рівні. Відзначимо, що команди інших наших легіонерів в стартових поєдинках не програвали.

Олександр Зінченко (МанСіті). Кубок Ліги-2017/18. 1/8 фіналу. МанСіті- Вулверхемптон - 0: 0 (п. 4: 1)

У липні 2016- го городяни придбали українця, після чого на рік відправили в оренду в ПСВ. Після повернення в Англію дебютував за МанСіті Зінченко в жовтні 2017 го. Олександр вийшов в «старті» і провів все 120 хвилин кубкової гри, яка завершилася перемогою Голубого місяця по пенальті. Олександр сумарно провів за команду рівно 100 матчів, забив два голи при семи Assist, завоював дев'ять трофеїв.

Андрій Ярмоленко (Боруссія Д). Бундесліга-2017/18. Фрайбург - Боруссія Д - 0: 0

У 2017-му вінгер перебрався з Динамо в Дортмунд, а через рік опинився в Лондоні, де і нині виступає за Вест Хем. Дебют Ярмоли за Боруссію вийшов не таким яскравим - він отримав лише 11 хвилин ігрового часу в матчі, що завершився «нулевкой».

Андрій Лунін (Леганес). Кубок Іспанії-2018/19. 1/16 фіналу. Леганес - Райо Вальєкано - 2: 2

У 2018-му екс-воротар Зорі виявився в Мадриді, після чого їздив у оренди в Леганес, Вальядолід і Ов'єдо. Минулий сезон Лунін провів в Реалі в якості наступника Тібо Куртуа. У дебютному матчі в Іспанії за Леганес він пропустив два голи до 21-й хвилині, але потім почав рятувати, а його партнери організували камбек. У «відповідь» огірки добули мінімальну перемогу і пробилися далі, а сам Лунін відбив пенальті.

Руслан Малиновський (Аталанта). Серія А-2019/20. СПАЛ - Аталанта - 2: 3

Протягом останніх двох років збірник виступає в Італії. За цей період Аталанта двічі взяла «бронзу» Серії А і добралася до фіналу Кубка. Дебют Малиновського припав на камбек бергамаско в матчі зі спалень. Він вийшов на заміну на 54-й хвилині, після чого гості оформили два голи. В активі Руслана 87 матчів за команду, 19 голів і стільки ж ассистов.

Віктор Коваленко (Аталанта). Серія А-2020/21. Верона - Аталанта - 0: 2

Після довгих років в Шахтарі взимку 2020 го хавбек зважився виїхати в Європу. Однак за півроку в Аталанті Коваленко лише одного разу вийшов на поле на заміну. Наступний сезон хавбек проведе в оренді в Спеції.

Чудова шістка: українці готуються феєрія в топ-лігах