Що відбувається, Пеп? Гвардіола вп'яте став на ті самі граблі (відео)

23.05.2021 14:01
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі поєдинки в тренерській кар'єрі Хосепа Гвардіоли, в яких його команди програвали з рахунку 2: 0

У XNUMX-му турі АПЛ МанСіті вже в статусі чемпіона несподівано програв у гостях Брайтону (XNUMX: XNUMX). Команда Олександра Зінченка повела на 2-й хвилині після голу Ілкая Гюндогана. Однак потім Містян підвів Жоау Канселу, який виклопотав червону картку. У другому таймі Сіті збільшив перевагу після сольного проходу Філа Фодена, але влучні удари Леандро Троссарда, Адама Вебстера й Дена Берна дозволили господарям провернути вражаючий камбек.

За всю кар'єру Хосепа Гвардіоли це лише п'ятий випадок, коли його команда програє, незважаючи на перевагу у два м'ячі. Але якщо в Барселоні й Баварії таких прецедентів було по одному, то в МанСіті - вже три.

Ла Ліга-2008/09. Атлетико - Барселона - 4: 3

У свій перший сезон у Барселоні Гвардіола виграв усі можливі трофеї - у 2009-му каталонці перемогли відразу в шести турнірах. Однак по ходу чемпіонату синьо-гранатові видали одну невиразну серію, коли за три тури взяли лише один пункт. Апогеєм цього періоду стала поразка від Атлетико. Тоді Тьєррі Анрі й Ліонель Мессі за півгодини гри забезпечили гостям солідну перевагу, але Дієго Форлан і Серхіо Агуеро зрівняли рахунок. Потім Анрі знову вивів Барсу вперед, але в кінцівці ті самі Форлан і Агуеро провернули вже переможний камбек.

ЛЧ-2013/14. Груповий етап. Баварія - МанСіті - 2: 3

В останньому турі манчестерці боролися з мюнхенцями на чолі з Гвардіолою за перше місце в групі. Баварію вивели вперед Томас Мюллер і Маріо Гетце, а розмочив рахунок до перерви Давид Сільва. У другому таймі Сіті дотиснув опонентів завдяки голам Александара Коларова і Джеймса Мілнера, але цього виявилося замало для необхідної різниці. Баварія в результаті дійшла до півфіналу, де була розбита Реалом.

АПЛ-2017/18. МанСіті - МЮ - 2: 3

У тому сезоні Містяни вперше за Гвардіоли взяли чемпіонство, набравши вражаючі 100 очок. Юнайтед вдалося завдати сусідам однієї з двох поразок у чемпіонаті в матчі 33-го туру, який уже нічого не важив. Венсан Компані та Ілкай Гюндоган у першому таймі вивели Сіті вперед, але господарі рано розслабилися. У другій половині Поль Погба зробив дубль, а Смоллінг забив переможний м'яч. У результаті Дияволи ненадовго відтермінували чемпіонство підопічних Пепа.

АПЛ-2019/20. Вулверхемптон - МанСіті - 3: 2

Уже на 12-й хвилині за фол останньої надії червоне світло перед собою побачив голкіпер гостей Едерсон. Незабаром Ріяд Марез заробив пенальті, який двічі (!) не реалізував Рахім Стерлінг, але все ж відкрив рахунок. Спочатку рефері змусив англійця перебити «точку», а потім після нового сейву Руя Патрісіу вінгер Сіті встиг на добивання. На початку другого тайму Стерлінг оформив дубль, після чого Вовки видали феноменальний камбек. Адама Траоре, Рауль Хіменес і Метт Доерті змусили команду Гвардіоли забути про повернення інтриги в чемпіонську гонку. Титул у результаті дістався Ліверпулю.

Гвардіола й інші легенди. Усі тренери, які доходили до фіналу ЛЧ із двома клубами