ЧС-2022. Сенсація в Боснії ускладнила збірній України завдання виходу на чемпіонат світу

13.11.2021 18:28
Категорії: Новини ЧС-2022

Збірна Фінляндії у відбірному поєдинку ЧС-XNUMX переграла Боснію і Герцеговину.

Сьогодні в Зениці на стадіоні Біліно Поле збірна Боснії і Герцеговини приймала Фінляндію.

Підопічні Івайло Петева, які вважалися фаворитами зустрічі, не підтвердили свого статусу. Уже на 25-й хвилині Фінляндія здобула право на пенальті, проте Теєму Пуккі його реалізувати не зміг. Утім, підопічні Маркку Канерви не знітилися й за чотири хвилини зусиллями Маркуса Форсса таки вийшли вперед.

На 37-й хвилині гості після вилучення Юкки Райтали залишилися вдесятьох, але навіть це не допомогло боснійцям. На 51-й хвилині Робін Лод подвоїв перевагу фінів, на що господарі відповіли голом Луки Менало на 69-й хвилині.

Однак за чотири хвилини Деніел О'Шонессі знову відновив перевагу своєї команди у два м'ячі.

3:1 — перемога Фінляндії, яка стає фаворитом у боротьбі за друге місце у групі D.

У другому сьогоднішньому поєдинку групи Франція зіграє з Казахстаном.

Відбір ЧС-2022. Група D

Боснія і Герцеговина – Фінляндія – XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Менало (69) — Форсс (29), Лод (51), О'Шонессі (73).

На 25-й хвилині Пуккі (Фінляндія) не реалізував пенальті.

Боснія і Герцеговина: Шехич, Ахмедходжич, Санічанин, Колашинац (Демірович, 39), Цивич, Хаджиахметович (Прцич, 56), П'янич (Сушич, 66), Цімірот (Гояк, 56), Стеванович, Превляк, Крунич (Менало, 66).

Фінляндія: Градецький, Хямяляйнен, О'Шонессі, Вяйсянен, Іванов (Араюурі, 80), Райтала, Шуллер, Камара, Лод (Уронен, 76), Форсс (Ніссіля, 46), Пуккі (Єнсен, 80).

5 Казахстан 7 0 3 4  5 - 12 3

Нагадаємо, матч між збірними Боснії і Герцеговини та України відбудеться 16 листопада в Зениці (початок — о 21.45).