ЧС-2022. Збірна Боснії і Герцеговини відтіснила Україну на третє місце в нашій групі

09.10.2021 17:53
Категорії: Новини ЧС-2022

Збірна Боснії і Герцеговини переграла на виїзді Казахстан і вийшла на друге місце в нашій групі D

Сьогодні в Нур-Султана в нашій групі D зустрілися суперники збірної України - Казахстан і Боснія і Герцеговина.

Підопічні Івайло Петевіо були явними фаворитами в матчі, але казахстанці вже не раз доводили, що з ними треба рахуватися. Господарі з перших хвилин активно рвонули вперед, але до небезпечних моментів справа якось не доходило.

Не блищали особливо і гості, але зуміли вичавити максимум з того небагато чого, що мали. На 25-й хвилині Мирослав Стевановіч навісив в штрафну, а Смаил Превляк головою відправив м'яч у сітку воріт Стаса Покатілова.

У другому таймі боснійці також вигладелі більш небезпечними і логічно подвоїли свою перевагу. На 66-й хвилині Стевановіч знову прострілив, Джеко скинув на Превляка і той, ударом в ближній кут, оформив дубль - 2: 0.

Міг відзначитися і сам Едін Джеко, але на 70-й хвилині м'яч після його удару головою влучив у стійку. Ще одного дива під занавест матчу підопічним Талгата Байсуфінова створити не вдалося.

Боснія і Герцеговина перемогла 2: 0, набрала шість очок і вийшла на друге місце в групі.

Відбір ЧС-2022. Група D

Казахстан - Боснія і Герцеговина - 0:2 (0:1)

Голи: Превляк (25, 66).

Казахстан: Покатілов, Бистров (Муртазаев, 83), Малий, Аліпій, Вороговскій (Оразов, 78), Логвиненко, Куат, Шомко (Бейсебеков, 78), Зайнутдинов, Жуков (Жаксилика, 61), Щоткін (Оміртаев, 61).

Боснія і Герцеговина: Шехіч, Чівіч, Ковачевич, Ахмедходжіч, Сеад Колашинаць, Гояк, Хаджікахметовіч, Цімірот (Наліч, 62), Стевановіч, Превляк (Деміровіч, 80), Джеко.

Попереджені: Логвиненко (42), Шомко (45 + 1) - Гояк (83).

5 Казахстан 6 0 3 3  5 - 10 3

Нагадаємо, матч збірних Фінляндії та України в Гельсінкі розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом.

Перед матчем із Фінляндією Петраков на прес-конференції в Гельсінкі здивував журналістів