Чотири старти без перемог. Зоря не зраджує собі в єврокубках (відео)

23.09.2021 19:01
Категорії: Новини теми

Згадуємо все стартові поєдинки луганської Зорі в групових етапах єврокубків

Фото zarya-lugansk.com

Підопічні Віктора Скрипника невдало стартували в Лізі конференцій. Зоря в гостях програла Буді-Глимт з рахунком 1: 3. Норвежці вистрілили двома голами після перерви, потім скористалися помилкою луганчан на 60-й хвилині. Лише в самій кінцівці Артему Громову вдалося відквитати один м'яч.

Зоря проводить дев'ятий за рахунком сезон на континентальній арені. Це четвертий візит української команди в груповий етап. Нижче ми згадаємо інші стартові матчі чорно-білих на даній стадії.

ЛЄ 2016/17. Група А. Зоря - Фенербахче - 1: 1

Після двох поспіль вилетів у раунді плей-офф луганчани нарешті потрапили в основну сітку. Зоря стала четвертою в УПЛ, але зайняла місце виключеного з єврокубків Дніпра. У першому матчі чорно-білі були близькі до дебютної перемоги. Українці вели після голу Дмитро Гречишкіна, але в доданий час все зіпсував Симон К'єр. У підсумку підопічні Юрія Вернидуба з двома набраними очками стали останніми в квартеті.

ЛЕ-2017/18. Група J. Зоря - Естерсунд - 0: 2

Щось схоже на поразку в Норвегії трапилося з Зорею чотири роки тому. У першому турі луганчани вдома примудрилися «згоріти» дебютантам з Естерсунда. За гостей забивали Саман Годдос і Альхаджі Геро. У тому груповому етапі команда Вернидуба здобула дві перемоги і фінішувала третьою.

ЛЕ-2020/21. Група G. Лестер - Зоря - 3: 0

Минулий розіграш турніру бронзові медалісти Прем'єр-ліги почали в Англії. Головний фаворит групи в особі Лестера оформив розгром завдяки голам Джеймса Медісона, Харві Барнса і Келечі Іхеаначо. В результаті чорно-білі зайняли третє місце в квартеті з шістьма очками в активі.

Відео

Динамо в Лізі чемпіонів: четверта нічия на старті

У контексті конфузу в Молдові. Шахтар може переписати свою історію в Лізі чемпіонів