Чотири поперечини і видалення: Зоря у видовищному матчі обіграла Динамо

08.12.2019 18:05
Луганська Зоря у виїзному поєдинку чемпіонату України мінімально обіграла київське Динамо

Фото Миколи Бочка

У центральному матчі 17-го туру зійшлися команди, які борються за друге місце. З огляду на синхронні перемоги Олександрії и Десни, Обидва суперники мали потребу в трьох очках. Зоря вже давно зарекомендувала себе незручним опонентом для Динамо, так що матч очікувався цікавий. Біло-синім сьогодні не зміг допомогти Миколенко, на місце якого вийшов Караваєв, а через застуду не потрапив в заявку Шепелєв. Також відзначимо повернення в «основу» киян Попова, який зіграв у парі з Кадаром. У свою чергу, Віктор Скрипник не міг розраховувати на орендованих у Динамо Леднева і Русина, що відбилося у вигляді ротації. Відмінний початок від Зорі Луганчани відразу могли забити - Кабан в гольовий ситуації потрапив в поперечину. Наступну небезпечну атаку «запоров» Громов, але з третьої спроби гості таки забили. Той же Громов скинув на Михайличенко, який шикарно прибрав Попова і «прошив» Бойко. Вихованець Динамо засмутив столичний клуб, якому ще недавно належав. У першій чверті матчу Зоря домінувала на полі і могла забити ще. Наприклад, Бойко врятував після виходу Громова один на один, потім небезпечно пробивав Хомченовський. Однак на 22-й хвилині Динамо забило нелогічний і вельми простий гол - Кендзьора подав з правого флангу, а Вербич майстерно пробив головою. До кінця першого тайму гра вирівнялася, суперники легко долали центр поля. До перерви нікому забити не вдалося, хоча Бесєдін міг вивести Динамо вперед, коли Шевченко прийшла на допомогу перекладина. Видалення внесло корективи На початку другого тайму трапилися ключові епізоди матчу. Спочатку Кадар підвів команду, отримавши другу жовту за відмашку від Громова, а потім Хомченовський після флангового закидання Михайличенко розібрався в чужій штрафній з Кендзьор і переграв Бойко. Що цікаво, Скрипник відразу ж замінив лівого бека, який отримав пошкодження. Богдан був засмучений, але 1 + 1 за системою «гол + пас» у нього не відняти. Ну а інший Михайличенко в цей час залатав «дірку» в обороні Шабановим. Динамівці до кінця поєдинку намагалися відігратися, але в меншості зробити це було вкрай важко. Найреальніший шанс був у де Піни, який ударом головою влучив у поперечину. Зоря в обороні не відсиджувалася - Бойко довелося виручати після спроби Тимчик. Під кінець зустрічі міг ставити крапку в матчі Кочергін, але також струсонув каркас воріт обвідним пострілом. У підсумку Динамо втретє в сезоні програла на своєму полі, а Зоря набрали три очки, які дозволять їй вискочити на друге місце в таблиці. Тепер луганчани з нетерпінням чекатимуть останнього туру в цьому році, а біло-сині - не в кращому настрої готуватися до найважливішої гри з Лугано. Динамо - Зоря — 1:2 (1:1) Голи: Вербич (22, Кендзьора) - Михайличенко (6, Громов), Хомченовський (56, Михайличенко). На 53-й хвилині вилучений Кадар (Д). Динамо: Бойко - Кендзьора, Попов, Кадар, Караваєв - Сидорчук, Буяльський - Циганков, Шапаренко (Шабанов, 57), Вербич (Цітаішвілі, 81) - Бесєдін (де Пена, 60). Зоря: Шевченко - Тимчик, Абу Ханна (Арвеладзе, 75), Чеберко, Михайличенко (Вернидуб, 59) - Іванисеня (Луньов, 80) - Юрченко, Кочергін, Хомченовський - Кабан, Громов. Попереджені: Кадар, Вербич, Сидорчук - Чеберко, Хомченовський.

Суперник Динамо в Лізі Європи скаржиться на фортуну і арбітраж в матчі першості Швейцарії

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)