Четвертий трилер не в нашу користь. Динамо повторило незавидну долю інших українських клубів (відео)

05.12.2019 09:14
Після матчу київського Динамо з шведським Мальме з'ясовуємо, скільки разів українські клуби в єврокубках програвали з рахунком 3: 4

У п'ятому турі групового етапу Ліги Європи біло-сині не зуміли розжитися очками на виїзді. У матчі з Мальме Динамо вело в рахунку, відіграється в меншості, але все ж пропустило від Маркуса Розенберга на 96-й доданій хвилині і поступилося. https://youtu.be/yO134ZjFNhk?t=33 Підсумковий рахунок дуелі з Мальме - 3: 4. Що цікаво, раніше такий результат також нічого хорошого для наших бійців в єврокубках не обіцяв. Всі три попередні поєдинки, що завершилися подібним чином, українці програли, а потім вилітали ... ЛЄ-2010/11. Груповий етап. Карпати - Боруссія Д - 3:4 Що дебютують в групі Ліги Європи львів'яни потрапили в «квартет смерті». Відразу українцям довелося протистояти Боруссії з її зірками, але трималися вони молодцем. У першому таймі господарі пропустили після ударів Нурі Шахіна і Маріо Гетце, на що відповіли голом Олега Голодюка. Незабаром після перерви відзначився Михайло Кополовець, а пізніше повноцінний камбек оформив Денис Кожанов. Але Джмелі і самі показали характер, не залишивши львів'янам навіть одного очка. На 87-й хвилині Лукас Барріос зрівняв, а в доданий час перемогу для німців вирвав Гетце. https://www.youtube.com/watch?v=lAl0G_TYIQk ЛЄ 2014/15. Плей-офф. Фейеноорд - Зоря - 4:3 Одне з найболючіших поразок в історії чорно-білих, в тому сезоні дебютували в Лізі Європи. Пройшовши два раунди кваліфікації, перший поєдинок плей-офф Зоря завершила нічиєю 1: 1. На виїзді все складалося для луганчан жахливо - вони двічі пропустили в першому таймі, а після перерви автогол в свій пасив заніс Максим Білий. Але підопічні Юрія Вернидуба і не думали здаватися - дубль оформив Руслан Малиновський, а Білий вразив уже ворота суперників. Однак потрапити в груповий етап Зорі не було судилося - долю дуелі в доданий час змінив Елвіс Ману. https://www.youtube.com/watch?v=KxTZJxa6DB8 ЛЧ-2015/16. Груповий етап. Шахтар - Реал - 3:4 Мадридці в тому сезоні двічі перемогли гірників, хоча у Львові ледь не втратили перевагу в чотири м'ячі. Кріштіану Роналду двічі переграв Андрія Пятова, по разу відзначилися Лука Модріч і Дані Карвахаль. Гірники зуміли відквитати три м'ячі зусиллями Алекса Тейшейри (дубль) і Дентіньо, але все ж поступилися. У підсумку донеччани задовольнилися третім місцем в групі. https://www.youtube.com/watch?v=66eprRqpCjc Володимир Сержао

Таблиця коефіцієнтів УЄФА: урожай всіх сусідів виявився значніше

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)