Четвертий Кубок ліги поспіль! Усі трофеї Олександра Зінченка в складі МанСіті

28.04.2021 09:05
Категорії: Новини теми

Згадуємо всі титули півзахисника збірної України Олександра Зінченка, здобуті за час його виступів у складі Манчестер Сіті

У неділю Містяни здобули перший трофей у нинішньому сезоні. У фіналі Кубку ліги Сіті обіграв Тоттенгем із рахунком 1: 0. Манчестерці вигравали цей турнір вісім разів, у тому числі - чотири рази поспіль.

Олександр Зінченко провів цей поєдинок на лаві запасних. Однак українець допоміг своїй команді в XNUMX/XNUMX фіналу з Арсеналом (XNUMX: XNUMX) і в півфіналі з МЮ (XNUMX: XNUMX). Сумарно за турнір лівий бек награв XNUMX хвилин і відзначився асистом.

За час виступів в Англії Зінченко здобув уже вісім трофеїв. Крім чотирьох Кубків ліги, у його активі два золота в АПЛ, по одному Суперкубку й Кубку Англії.

Кубок ліги-2017/18

У свій перший сезон у Манчестері Олександр отримував небагато ігрового часу. У рамках Кубку ліги він узяв участь у чотирьох матчах, але фінальний пропустив. У ньому Містяни без особливих зусиль обіграли Арсенал - 3: 0. У результаті Сіті взяв свій перший трофей за Хосепа Гвардіоли.

АПЛ-2017/18

У Прем'єр-лізі Зінченко провів лише вісім поєдинків, в шести випадках виходячи в «старті». Сіті став чемпіоном, набравши неймовірні 100 очок і випередивши найближчого переслідувача в особі МЮ аж на 19 балів.

Кубок ліги-2018/19

Містяни зуміли захистити титул, у вирішальній сутичці перемігши в серії пенальті Челсі - 4: 3. За підсумками матчу Зінченко здобув третій для себе трофей у складі Сіті. Олександр узяв участь у всіх шести поєдинках турніру, у тому числі відіграв 120 хвилин у фіналі, а також забив один гол.

АПЛ-2018/19

Другий раз поспіль підопічні Гвардіоли взяли чемпіонство. Правда, цього разу Сіті випередив Ліверпуль лише на один пункт, а боротьба за золото йшла до останнього. Українець провів у рамках Прем'єр-ліги 14 матчів і оформив три асисти.

Кубок Англії-2018/19

Містяни дісталися до вирішальної стадії цього турніру вперше з 2013-го й виграли трофей ушосте в історії. У фіналі Сіті знищив Уотфорд, забивши шість сухих голів, чого не траплялося в Кубку Англії 116 років. Гвардіола виявився першим менеджером в історії, що здобув чотири внутрішні трофеї за сезон. Зінченко взяв участь у чотирьох поєдинках Кубку, у тому числі відіграв усі 90 хвилин у фіналі.

Суперкубок Англії-2019

Наш легіонер  уперше в кар'єрі став володарем англійського Суперкубку. Українець провів усі XNUMX хвилин поєдинку проти Ліверпуля, найсильнішої команди Європи, а потім реалізував свій післяматчевий пенальті. В основний час суперники обмінялися голами Рахіма Стерлінга й Жоеля Матіпа, а в лотереї удача була на боці манчестерців - XNUMX: XNUMX. Тепер у Сіті шість здобутих Суперкубків Англії.

Кубок ліги-2019/20

І в минулому сезоні цей трофей дістався Блакитному місяцю. У вирішальному матчі Сіті обіграв Астон Віллу з результатом 2: 1. Зінченко взяв участь у двох поєдинках турніру, у тому числі й у фінальному.

Із виїздами склалося краще. Вольові перемоги МанСіті в плей-офф Ліги чемпіонів (відео)