Чорноморець в вольовому стилі обіграв Сталь і залишив останнє місце

28.04.2018 18:07
Підопічні Костянтина Фролова в найважливішому поєдинку в плані боротьби за виживання добув гостьові три очки

pfcstal.com

У звітному матчі 29-го туру зустрічалися двоє головних аутсайдерів Прем'єр-ліги. Сталь підійшла до гри без явних кадрових проблем, а ось у Чорноморця випало кілька захисників. Зате повернувся до складу моряків воротар Андрій Новак, який в підсумку став одним з героїв своєї команди. На початку зустрічі одесити частіше пробивали, але в цілому гра йшла рівна. В середині тайму суперники несподівано обмінялися голами: на 22-й хвилині сталевар Юрій Климчук точно пробив в дальній кут після корнера, а на 25-й моряк Максим Третьяков після передачі Олександра Гладкого переграв Германа Пенькова. До кінця тайму опоненти завдали ще кілька ударів по воротах, а найреальніший шанс упустив Максим Задерака, головою спрямувавши м'яч вище. Гол Бобко дозволив Чорноморцю обійти Сталь Друга половина почалася в схожому ключі, але гостріше атакував Чорноморець. Так, на 58-й хвилині Гладкий ледь не відзначився після подачі Третьякова. А на 65-йпосле метушні у штрафному Стали одесити вийшли вперед. Кирило Ковалець скинув круглого на Івана Бобко, а той вколотив м'яч у ворота - 2: 1. Незабаром після пропущеного гола сталевари перехопили ініціативу і «закрили» гостей на їхній половині. Непогані моменти виникли у Мар'яна Мисика і Джонатана, Новак витягнув складний удар Ореста Кузик на останніх хвилинах. У самій кінцівці підопічні Ніколая Костова пішли на штурм, але створити гостроту так і не зуміли. В результаті Чорноморець відстояв влаштовує його рахунок і здобув важливі три очки. Набравши 25 пунктів, одесити посунули на останнє місце як раз Сталь, у якій 23 залікових бали.