Чорноморець провів двосторонку з дев'ятьма потенційними новачками

19.01.2019 19:45
Одеський Чорноморець продовжує готуватися до відновлення чемпіонату України на своїй базі в Совіньоні

Фото chernomorets.odessa.ua

Сьогодні моряки провели двосторонній поєдинок, повідомляє сайт клубу. Футболісти розбилися на дві команди і відіграли два тайми по 35 хвилин. Один з колективів переміг з рахунком 3: 1. Голи забивали Андрій Штогрин, Артем Чорний, Гліб Грачов і один з потенційних новачків. У грі брали участь: Литовченко, Кожухар, Міщенко, Грачов, Трубочкін, Рижук, Савченко, Бабенко, Леонов, Чорний, Семенів, Штогрин, Остапенко, Норенков, Хамелюк, Мусолітін, а також дев'ять футболістів на перегляді. Завтра у Чорноморця день відпочинку, а в понеділок команда вилетить до Туреччини, де пробуде до 11 лютого.

Чорноморець проведе чотири спаринги на турецькому зборі

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939