Чорноморець перервав серію Ворскли і залишив останнє місце

25.05.2019 17:55
Одеський Чорноморець в виїзному поєдинку 31-го туру української Прем'єр-ліги взяв верх над полтавською Ворсклою

Фото vorskla.com.ua

Полтавчани в разі вікторії могли оформити перемогу в нижній шістці. З огляду на шестиматчеву безпрограшну серію команди, завдання стояло цілком вирішувана. З іншого боку, три очки були куди важливіше для Чорноморця. У разі поразки моряки ризикували втратити шанси на збереження прописки в еліті. У першій половині стартової 45-хвилинки гостріше виглядали гості. Спочатку Коваль пробили повз з відмінною позиції, а на 26-й хвилині він же замкнув простріл Голікова, який прорвався по правому флангу. Ближче до перерви ворскляни перехопили ініціативу, але зі спробами Карека і Габелко Литовченко впорався. Під час паузи між таймами Віталій Косовський зробив дві заміни, які освіжили його команду. «Джокером» виявився Коломоєць, який на 10-й хвилині свого перебування на полі класним ударом головою замкнув навіс Пердута. 1: 1. Чудове соло і видалення Полтавчани продовжували свій натиск, але пропустили досить нелогічний гол. Танчик отримав м'яч в середині поля, пробрався в штрафну суперників і ударом з-під опонента змусив Ткаченко капітулювати. А через кілька хвилин підсобив Чорноморцю Чеснаков, заробивши другу жовту картку за фол проти Бабенко. У більшості моряки могли збільшити свою перевагу, але Коваль упустив можливість зробити дубль, а Аржанов примудрився не влучити в порожні ворота. Витримавши фінальний штурм господарів, моряки відвезли з Полтави три очки. завдяки ураження Арсенал-Київ в паралельній грі вони покинули останнє місце і тепер самі вирішать свою долю в останньому турі. Ворскла ж має рівне з Десною кількість пунктів. Ворскла - Чорноморець - 1: 2 (0: 1) Голи: Коломоєць (55, Пердута) - Коваль (26, Голіков), Танчик (63, Рижук). На 69-й хвилині вилучений Чеснаків. Ворскла: Ткаченко - Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Сапай - Петрович, Скляр - Васін, Габелок (Кобахідзе, 90 + 1), Ребенок (Артур, 46) - Карека (Коломоєць, 46). Чорноморець: Литовченко - Голіков, Рижук, Гошкодеря, Норенков (Трубочкін, 72) - Бабенко - Танчик, Хамелюк, Аржанов, Вільхамссон (Чорний, 65) - Коваль (Павлов, 78). Попереджені: Чеснаков - Рижук, Трубочкін, Бабенко.

Юрій Шелепницький: «Хацкевич буде експериментувати»

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)