Чорноморець дотиснув Карпати в кінцівці і добув найважливіші три очки

21.05.2019 17:52
У поєдинку 30-го туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець на своєму полі обіграв львівські Карпати

фото fckarpaty.com

На фініші сезону у команд вже не залишилося права на помилку. Чорноморцю потрібні були очки, щоб наздогнати Арсенал-Київ і покинути останнє місце, а Карпатам - щоб обігнати Олімпік і піти із зони вильоту. Через дискваліфікації сьогодні не могли зіграти львів'яни Йода і Понд, а також одесит Норенков. Вже на дев'ятій хвилині рахунок у матчі відкрив Вільхамссон. Ісландець оформив свій п'ятий гол у УПЛ, прийнявши м'яч і пробив після флангової подачі Голікова. Після цього до кінця першого тайму особливо небезпечних моментів не виникало, хіба що Ді Франко непогано пальнув здалеку, а Коваль перед перервою не влучив у дальній кут воріт Кучинського. У другій половині зустрічі команди по черзі захоплювали ініціативу і, як з'ясувалося, берегли сили на кінцівку. На 73-й хвилині Карпати зрівняли рахунок, коли Мякушко реалізував пенальті, призначений за гру Бабенко рукою. Але через кілька десятків секунд моряки знову повели - проворней всіх в чужій штрафній виявився Павлов, який щойно вийшов на заміну. Зимовий новачок Чорноморця забив третій гол у чемпіонаті, підставивши ногу під удар Танчика. Карпати тут же втратили хороший шанс забити, а потім і пропустили третій м'яч. Це вже Рижук перестрибнув усіх «на другому поверсі» після штрафного у виконанні Бабенко. В результаті одесити здобули заслужену перемогу і наздогнали в таблиці Арсенал-Київ. Відзначимо, що каноніри свій матч 30-го туру проти Олімпіка почнуть сьогодні о 19.30. Чорноморець - Карпати — 3:1 (1:0) Голи: Вільхамссон (9, Голіков), Павлов (74, Танчик), Рижук (83, Бабенко) - Мякушко (73, пенальті). Чорноморець: Литовченко - Голіков, Трубочкін, Рижук, Бабенко - Танчик, Гошкодеря - Коваль (Павлов, 71), Хамелюк, Аржанов (Чорний, 89) - Вільхамссон (Семенів, 87). Карпати: Кучинський - Бусько, Ковтун, Мегреміч, Мірошниченко - Кльоц, Ді Франко (Толочко, 86) - Мендес (Гуцуляк, 49), Онгль, Мякушко - Дебелко. Попереджені: Павлов - Ковтун.

Гравці тижня: голи Мораеса, лідерські якості Циганкова і новий трофей Зінченко

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)