Чорноморець не зміг перервати вкрай неприємну серію в чемпіонаті України

02.10.2021 15:58

Одеський Чорноморець програв на виїзді Колосу і продовжив свою безвиграшну серію в першості країни до шести матчів

Фото upl.ua

У Ковалівці в поєдинку 10-го туру чемпіонату України Колос приймав Чорноморець. Господарі відкрили рахунок вже на 15-й хвилині. Вантух вибивав м'яч штрафний, але влучив їм прямо в голову Кадір, а Лисенко спритно скористався цим відскоком - 1: 0.

Однак через 14 хвилин рахунок зрівнявся. Той же Вантух прострілив з лівого флангу, а Смирний п'ятою красиво відправив м'яч у сітку. Поєдинок був багатим на небезпечні моменти біля обох воріт, але виявився в них ще тільки один раз.

На 59-й хвилині Ренан, який ледь вийшов на заміну, замкнув дальню штангу після пасу Сітчінави і приніс перемогу Колосу - 2: 1.

Ковалевци набрали 11 очок і вийшли на дев'яту позицію, а Чорноморець з шістьма пунктами залишився 14-м.