Чорноморець через дурний пенальті впустив перемогу над Інгульцем

27.09.2021 21:27

В останньому поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України одеський Чорноморець зіграв унічию з петровським Інгульцем

Фото chernomorets.odessa.ua

На тижні обидві команди провели матчі 1/16 фіналу Кубку України. Але якщо Чорноморець свого суперника з нижчих дивізіонів здолав, то Інгулець завершив боротьбу вже на ранній стадії. Сьогодні команди розраховували на очки, оскільки обидві міцно облаштувалися в нижній частині таблиці.

У першому таймі одесити мали помітну перевагу за створеними гольовими моментами. У підсумку на 39-й хвилині рахунок відкрив Смирний, завершивши класну комбінацію за участю Цітаішвілі й Ваната. Інгулець теж міг забити, але Сітало не реалізував вихід сам на сам, а Полегенько ударом головою влучив у поперечину.

У другій 45-хвилинці Чорноморець міг збільшити перевагу. Водночас і Інгулець не залишав спроб забити гол, регулярно вступав у гру Кучерук. І в кінці зустрічі гості таки домоглися свого - Брагару чогось виставив «шлагбаум» у власному штрафному майданчику і привіз пенальті. «Точку» реалізував Бартулович, що вийшов на заміну. У підсумку маємо нічию й упущений моряками шанс розжитися трьома пунктами.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Чорноморець - Інгулець - 1:1 (1:0)

Гол: Смирний (39) - Бартулович (87, з пенальті).

Чорноморець: Кучерук, Вантух, Дубко, Кадірі (Вачіберадзе, 70), Путря, Михайленко, Кравченко (Ісаєнко, 78), Смирний (Тлумак, 60), Цітаішвілі, Ванат (Бугай, 70), Авагімян (Брагару, 78).

Інгулець: Гальчук, Опанасенко (Мельничук, 15), Ковальов, Поспєлов, Асмелаш, Запорожець, Полегенько, Козак (Бартулович, 82), Коваленко (Плохотнюк, 58), Шарай, Сітало (Стефен, 82).

Попереджені: Смирний, Путря, Кравченко - Ковальов, Поспєлов.

«Вийшли з роздягальні - 0:1. Незрозуміло, як м'ячі влітають». Що наговорили тренери команд УПЛ