Чемпіони не залишили шансів. Суперкубки європейських топ-ліг в цьому сезоні (відео)

19.01.2019 14:04
Згадуємо поєдинки за національні Суперкубки в головних європейських чемпіонатах в сезоні-2018/19

Роналду допоміг Ювентусу встановити рекорд. Обкладинка - gazzetta.it

На цьому тижні відбувся поєдинок за Суперкубок Італії, результат якого виявився цілком очікуваним. Тепер, коли все «стартові» трофеї в топ-лігах розіграні, можна згадати їх володарів. Суперкубок Англії. Челсі - Манчестер сіті - 0:2 Фактор домашнього поля Стемфорд Брідж не допоміг лондонцям. Завдяки дублю Серхіо Агуеро МанСіті засмутив Мауріціо Сарри в його дебютному матчі біля керма Челсі. Городяни взяли Суперкубок вп'яте в історії і вийшли на шосте місце в історичному списку тріумфаторів. https://www.youtube.com/watch?v=T6MK1ln9uYs Суперкубок Іспанії. Севілья - Барселона - 1:2 Вперше в історії турнір складався з одного матчу і пройшов на території іншої країни - в Марокко. На стадіоні в місті Танжер Барселона, яка зробила «золотий дубль» в минулому сезоні, в вольовому стилі здолала Севілью. У дебюті зустрічі рахунок відкрив Пабло Сарабія, а перед перервою відновив паритет Жерар Піке. У другому таймі переможний м'яч оформив Усман Дембеле. На 90-й хвилині Віссам віссам бен єддер упустив шанс перевести гру в овертайм, не забивши пенальті. У підсумку каталонці 13-й раз в історії взяли Суперкубок і продовжують лідирувати за тріумфам в турнірі. https://www.youtube.com/watch?v=b41KP8hDU3M Суперкубок Німеччини. Айнтрахт Франкфурт - Баварія - 0:5 Мюнхенці сповна помстилися за поразку в фіналі Кубка. Причому це був перший матч на чолі червоних для Ніко Ковача, який в минулому сезоні тренував саме Айнтрахт. Хет-трик зробив Роберт Левандовський, ще по одному «цвяху» вбили Кінгслі Коман і Тьяго Алькантара. Баварія виграла трофей в сьомий раз, оновивши власний рекорд. https://www.youtube.com/watch?v=Hfx8C9mBNVY Суперкубок Італії. Ювентус - Мілан - 1:0 Починаючи з 2014 року цей турнір проходить взимку, а на цей раз фіналістів прихистив стадіон в місті Джидда, що в Саудівській Аравії. Вирішувалася не тільки доля титулу, але і ім'я рекордсмена - до матчу Ювентус і Мілан мали по сім виграних суперкубків. У підсумку сильнішими виявилися Зебри, а автор єдиного гола Кріштіану Роналду взяв свій перший трофей в Італії. https://www.youtube.com/watch?v=NnLjcbBVLCM Суперкубок Франції. ПСЖ - Монако - 4:0 Першими в цьому сезоні «відстрілялися» у Франції. Парижани на стадіоні в китайському Шеньчжені не помітили Монако, криза якого почався якраз в серпні. У складі ПСЖ дублем відзначився Анхель Ді Марія, також забивали Крістофер Нкунку і Тімоті Веа. Для червоно-синіх це восьмий тріумф в Суперкубку і шостий поспіль. Стільки ж перемог у турнірі є тільки у Ліона. https://www.youtube.com/watch?v=nd_d99pSS_4 Володимир Сержао

Свято на все село. Головні сенсації в Кубках в цьому сезоні (відео)

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939