Драма туру: Колос не забив пенальті, Кухаревич відповів диво-голом

01.03.2021 11:00

Розв'язка матчу Колос - Рух гідна справжнього трилера

Ковалевський Колос в матчі 16-го туру був близький до того, щоб виграти другий матч поспіль - на цей раз у львівського Руху, який веде боротьбу за місце під сонцем в УПЛ.

Команда Руслана Костишина на 90-й хвилині отримала шанс вийти вперед, коли рефері призначив пенальті у ворота гостей. Але Віталій Гавриш, який взявся виконувати в складі Колоса пенальті, оскільки на полі не було ні Павла Оріховського, ні Євгена Селезньова, вирок провалив і через пару хвилин господарі отримали «обратку».

Коли суддя вже готувався відправити команди в роздягальню, гравець молодіжної збірної України Микола Кухаревич забив гол-красень у ворота Колоса, відправивши м'яч у дальню дев'ятку, принісши своїй команді вольову перемогу - 2: 1.