Буяльський і ще троє гравців збірної України потрапили в одну компанію (відео)

08.05.2021 11:05
Категорії: Новини теми

Скільком футболістам національної збірної України вдалося відзначитися хет-триком по ходу нинішнього сезону?

У XNUMX-му турі УПЛ Динамо вже в статусі чемпіона на виїзді розбило Ворсклу - XNUMX: XNUMX. Три перші голи своєї команди оформив Віталій Буяльський, причому зробив він це ще до XNUMX-ї хвилини, ставши автором найшвидшого хет-трику киян у чемпіонатах України.

Для самого півзахисника це перша трійка в кар'єрі. У нинішньому сезоні Буяльський забив уже дев'ять голів у всіх турнірах. Своїми результатами Віталій підтверджує, що не дарма потрапив до нового списку національної команди від Андрія Шевченка. Користуючись нагодою, ми згадали, хто ще з гравців збірної України в цьому сезоні відзначився хет-триком.

Артем Довбик. Кубок України. 1/16 фіналу. Гірник-Спорт - Дніпро-1 - 3: 5 (в дод. час)

Форвард минулого року повернувся в Україну з Данії. Свої перші голи за дніпрян Довбик забив у кубковому поєдинку. Він відкрив рахунок у грі з Гірником-Спортом, а також оформив два м'ячі в овертаймі. Відзначимо, що в нинішньому сезоні в активі збірника вже 10 голів у всіх турнірах.

Роман Яремчук. Ліга Жюпілер. Васланд-Беверен - Гент - 1: 4

У цій грі форвард уперше в кар'єрі провів одразу три голи, а ще одне його взяття воріт скасували. Із 29-ї по 44-у хвилину Яремчук вистрілив хет-триком: забив після класного сольного проходу, замкнув простріл партнера й реалізував вихід сам на сам.

Роман Яремчук. Ліга Жюпілер. Гент - Мускрон - 4: 0

Цього разу наш легіонер відкрив рахунок у першому таймі, а під кінець зустрічі відзначився ще двічі. У нинішньому сезоні Яремчук встановив особистий рекорд, оформивши вже 21 гол. Причому 18 із них припали на бельгійську першість.

Артем Бондаренко. УПЛ. Маріуполь - Інгулець - 4: 3

Азовці по ходу поєдинку впустили перевагу у два голи, але все ж зуміли здобути перемогу. Бондаренко реалізував два пенальті й відзначився ударом зліва. Для 20-річного атакувального хава це був дебютний хет-трик. У нинішньому сезоні в активі новоспеченого збірника сім точних ударів.

Півзахисник Динамо став кращим гравцем 24-го туру чемпіонату України за версією УПЛ